Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi

Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Yılmaz
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
10 Ağustos Pazartesi
Oyuncular
Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz

Bu fragman 1.834 kez izlendi.

Gençliğim Eyvah Konusu

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yazına damga vurmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Deniz Yılmaz'ın üstlendiği diziyi, Barış Başar ve Ünal Yeter kaleme alıyor. Çekimleri İstanbul Beykoz'da bulunan Kundura fabrikasında gerçekleştirilen Gençliğim Eyvah dizisinin başrollerinde, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan yer alıyor. Komedi türünde yapılan, gülme garantili ve 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile yayınlanan  aynı zaman da da merakla beklenen  dizinin konusu ise şöyle,

Gençliğim Eyvah Dizi Konusu;

İstanbulda aynı semtte iki kebabçı vardır. Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelieri.  Birbirleri ile ezelden düşman olan iki kebabçının bir gün mahalleye yerleşen italyan iki genç ile hayatları değişir. İtalyan Çavi ve Zola elindeki fotoğraf ile babasını aramaktadır. İki ezeli düşmanı aynı  konuda biraraya getiren bu fotoraf'da iki kebabçıda vardır. Peki kimin  babası hangisidir? 

Bunlarda yetmez gibi Çavi mahalledeki güzeller güzeli Azra'ya aşık olur. Tesadüf bu ki Azra'da kebabçı Arif'in oğlu ile babalarından gizli tutkulu aşk yaşamaktadır. Komik sahnelere yer veren Gençliğim eyvah 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ATV'de. 

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu

Arif Asmalı (Cengiz Bozkurt): Adanalı bir kebabçıdır. Gençliğin az yürek yakmamıştır. Şimdilerde gençken en iyi arkadaşı olan ezeli rakibi Zekeriya ile düşmandır. Eşi hatice ile mutlu giden bir evliliği ve 3 çocuğu vardır.  Yıllar sonra gençken kırdığı cevizlerden dünyaya gelen Zola'yı saklamak için türlü oyunlara girer. 

Zekariya Bozoğlu ( Levent Ülgen): Urfalı kebabçıdır. Arif'in düşmanı gençliğinde en iyi dostudur. Birlikte az can yakmamışlardır.  Hatta oda arif gibi gençken italyan bir kız ile birlikte olmuş ondan habersiz hamileliğini sürdürmüştür. Bir gün ansızın çıkıp gelen oğlu Çavi kendi kızına aşık olunca entrikalar ve oyunlar peşisıra gelir. 

 


Gençliğim Eyvah 9. Bölüm Özeti


Gençliğim Eyvah, yeni bölümü ile 10 Ağustos Pazartesi 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Gençliğim Eyvah Görüntüler

Gençliğim Eyvah Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Cengiz Bozkurt
Cengiz Bozkurt
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Hercai 40. Bölüm Hercai40. Bölüm puan 5
866 kez izlendi.
Arka Sokaklar 558. Bölüm Arka Sokaklar558. Bölüm puan 5
212 kez izlendi.
Kırmızı Oda 4. Bölüm Kırmızı Oda4. Bölüm puan 5
589 kez izlendi.
Babil 13. Bölüm Babil13. Bölüm puan 5
421 kez izlendi.
Bay Yanlıs 13. Bölüm Bay Yanlıs13. Bölüm puan 3
608 kez izlendi.
Yeni Hayat 4. Bölüm Yeni Hayat4. Bölüm puan 5
1.295 kez izlendi.
Mucize Doktor  30. Bölüm Mucize Doktor 30. Bölüm puan 5
1.506 kez izlendi.
Kimsesizler 1. Bölüm Kimsesizler1. Bölüm puan 5
1.496 kez izlendi.
Benim Adım Melek 32. Bölüm Benim Adım Melek32. Bölüm puan 5
2.108 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm Sen Çal Kapımı11. Bölüm puan 3
3.059 kez izlendi.