Gençliğim Eyvah 8. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 2 oy verildi

Gençliğim Eyvah 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Yılmaz
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
03 Ağustos Pazartesi
Oyuncular
Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz

Bu fragman 2.185 kez izlendi.

Gençliğim Eyvah Konusu

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yazına damga vurmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Deniz Yılmaz'ın üstlendiği diziyi, Barış Başar ve Ünal Yeter kaleme alıyor. Çekimleri İstanbul Beykoz'da bulunan Kundura fabrikasında gerçekleştirilen Gençliğim Eyvah dizisinin başrollerinde, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan yer alıyor. Komedi türünde yapılan, gülme garantili ve 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile yayınlanan  aynı zaman da da merakla beklenen  dizinin konusu ise şöyle,

Gençliğim Eyvah Dizi Konusu;

İstanbulda aynı semtte iki kebabçı vardır. Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelieri.  Birbirleri ile ezelden düşman olan iki kebabçının bir gün mahalleye yerleşen italyan iki genç ile hayatları değişir. İtalyan Çavi ve Zola elindeki fotoğraf ile babasını aramaktadır. İki ezeli düşmanı aynı  konuda biraraya getiren bu fotoraf'da iki kebabçıda vardır. Peki kimin  babası hangisidir? 

Bunlarda yetmez gibi Çavi mahalledeki güzeller güzeli Azra'ya aşık olur. Tesadüf bu ki Azra'da kebabçı Arif'in oğlu ile babalarından gizli tutkulu aşk yaşamaktadır. Komik sahnelere yer veren Gençliğim eyvah 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ATV'de. 

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu

Arif Asmalı (Cengiz Bozkurt): Adanalı bir kebabçıdır. Gençliğin az yürek yakmamıştır. Şimdilerde gençken en iyi arkadaşı olan ezeli rakibi Zekeriya ile düşmandır. Eşi hatice ile mutlu giden bir evliliği ve 3 çocuğu vardır.  Yıllar sonra gençken kırdığı cevizlerden dünyaya gelen Zola'yı saklamak için türlü oyunlara girer. 

Zekariya Bozoğlu ( Levent Ülgen): Urfalı kebabçıdır. Arif'in düşmanı gençliğinde en iyi dostudur. Birlikte az can yakmamışlardır.  Hatta oda arif gibi gençken italyan bir kız ile birlikte olmuş ondan habersiz hamileliğini sürdürmüştür. Bir gün ansızın çıkıp gelen oğlu Çavi kendi kızına aşık olunca entrikalar ve oyunlar peşisıra gelir. 

 


Gençliğim Eyvah 8. Bölüm Özeti


Gençliğim Eyvah, yeni bölümü ile 03 Ağustos Pazartesi 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Gençliğim Eyvah Görüntüler

Gençliğim Eyvah Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Cengiz Bozkurt
Cengiz Bozkurt
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Yasak Elma 75. Bölüm Yasak Elma75. Bölüm puan 5
2.550 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 8. Bölüm Gençliğim Eyvah8. Bölüm puan 5
2.185 kez izlendi.
Bay Yanlıs 6. Bölüm Bay Yanlıs6. Bölüm puan 5
4.912 kez izlendi.
Çatı Katı Aşk 4. Bölüm Çatı Katı Aşk4. Bölüm puan 4.2
4.492 kez izlendi.
Şampiyon 32. Bölüm Şampiyon32. Bölüm puan 3
1.539 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 4. Bölüm Sen Çal Kapımı4. Bölüm puan 4.83
6.515 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 7. Bölüm Gençliğim Eyvah7. Bölüm puan 4.71
2.822 kez izlendi.
Tövbeler Olsun 1. Bölüm Tövbeler Olsun1. Bölüm puan 3
5.315 kez izlendi.
Bay Yanlıs 5. Bölüm Bay Yanlıs5. Bölüm puan 4.3
6.818 kez izlendi.
Şampiyon 30. Bölüm Şampiyon30. Bölüm puan 5
1.160 kez izlendi.