Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Fragmanı

Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Yılmaz
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
06 Temmuz Pazartesi
Oyuncular
Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz

Bu fragman 3.854 kez izlendi.

Gençliğim Eyvah Konusu

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yazına damga vurmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Deniz Yılmaz'ın üstlendiği diziyi, Barış Başar ve Ünal Yeter kaleme alıyor. Çekimleri İstanbul Beykoz'da bulunan Kundura fabrikasında gerçekleştirilen Gençliğim Eyvah dizisinin başrollerinde, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan yer alıyor. Komedi türünde yapılan, gülme garantili ve 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile yayınlanan  aynı zaman da da merakla beklenen  dizinin konusu ise şöyle,

Gençliğim Eyvah Dizi Konusu;

İstanbulda aynı semtte iki kebabçı vardır. Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelieri.  Birbirleri ile ezelden düşman olan iki kebabçının bir gün mahalleye yerleşen italyan iki genç ile hayatları değişir. İtalyan Çavi ve Zola elindeki fotoğraf ile babasını aramaktadır. İki ezeli düşmanı aynı  konuda biraraya getiren bu fotoraf'da iki kebabçıda vardır. Peki kimin  babası hangisidir? 

Bunlarda yetmez gibi Çavi mahalledeki güzeller güzeli Azra'ya aşık olur. Tesadüf bu ki Azra'da kebabçı Arif'in oğlu ile babalarından gizli tutkulu aşk yaşamaktadır. Komik sahnelere yer veren Gençliğim eyvah 15 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ATV'de. 

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu

Arif Asmalı (Cengiz Bozkurt): Adanalı bir kebabçıdır. Gençliğin az yürek yakmamıştır. Şimdilerde gençken en iyi arkadaşı olan ezeli rakibi Zekeriya ile düşmandır. Eşi hatice ile mutlu giden bir evliliği ve 3 çocuğu vardır.  Yıllar sonra gençken kırdığı cevizlerden dünyaya gelen Zola'yı saklamak için türlü oyunlara girer. 

Zekariya Bozoğlu ( Levent Ülgen): Urfalı kebabçıdır. Arif'in düşmanı gençliğinde en iyi dostudur. Birlikte az can yakmamışlardır.  Hatta oda arif gibi gençken italyan bir kız ile birlikte olmuş ondan habersiz hamileliğini sürdürmüştür. Bir gün ansızın çıkıp gelen oğlu Çavi kendi kızına aşık olunca entrikalar ve oyunlar peşisıra gelir. 

 


Gençliğim Eyvah 4. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Gençliğim Eyvah 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Temmuz 2020, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Gençliğim Eyvah yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayhan Barış Başar ,Ünal Yeter tarafından kaleme alınan, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Gençliğim Eyvah dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Gençliğim Eyvah Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Cengiz Bozkurt
Cengiz Bozkurt
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Aşkın Tarifi9. Bölüm
 
734 kez izlendi.
Kalp Yarası 6. Bölüm Kalp Yarası6. Bölüm
 
1.600 kez izlendi.
Baş Belası 8. Bölüm Baş Belası8. Bölüm
 
526 kez izlendi.
Kazara Aşk 6. Bölüm Kazara Aşk6. Bölüm
 
1.041 kez izlendi.
Cam Tavanlar 8. Bölüm Cam Tavanlar8. Bölüm
 
845 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 7. Bölüm Aşk Mantık İntikam7. Bölüm
 
1.435 kez izlendi.
Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
2.288 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
1.491 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
1.299 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Aşk Mantık İntikam6. Bölüm
 
1.518 kez izlendi.