Gelsin Hayat Bildiği Gibi Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yapımı BKM tarafından gerçekleştirilen, Show TV'de yayınlanan gençlik temalı televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği dizinin senaryosu Gani Müjde tarafından kaleme alınmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Ayşe Kırca, Onur Özer, Sanem Babi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu ve Furkan Murat Uğur gibi başarılı isimler yer almaktadır.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ KONUSU

'Herkes İkinci Bir Şansı Hak Eder' sloganıyla ekrana gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, bir mafya lideri 'Yedi Emin'in hayatını konu almaktadır.

'Yedi Emin' lakabıyla tanınan mafya lideri kendisine düzenlenen bir suikast girişiminde hiç suçu olmayan insanların ve bir çocuğun hayatını kaybetmesi büyük bir yıkım yaşar. Artık yeni bir sayfa açmak isteyen Yedi Emin, polise gider ve bildiği tüm kirli bilgileri kendileriyle paylaşması karşılığında yeni bir kimlik ve yeni bir hayat ister.

Yedi Emin'in bildiği bilgiler o kadar önemlidir ki isteği kabul edilir. Emniyet kendisinden aldığı bilgilerle tüm suç şebekelerine baskınlar yaparak şehrin güvenliğini sağlamıştır.

Yedi Emin hayatına artık Sadi Payaslı olarak bir coğrafya öğretmeni olarak devam edecektir. Sadi'nin güvenliği ve gözlemlenmesi için polis memuru Songül görevlendirilmiştir. Dikkat çekmemek için aynı evde yaşamaları gerekmekte ve evli rolü yapmak zorundadırlar.

Karabayır Lisesi'nde yeni işine başlayan Payaslı gerçek bir öğretmen olabilmek için çok çaba sarf etmekte ve öğrencilere yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Islahevinde uygulanan yeni bir pilot uygulama için Karabayır lisesi seçilir. Uygulama için seçilen Mert, Aylin, Zülfikar, Melek ve Can serbest bırakılır, ailelerinin yanına dönerler ve okula başlarlar.

Okulda Araz ve grubu tarafından türlü zorbalıklarla karşı karşıya kalırlar ancak ne zaman başları sıkışsa yanlarında Sadi Payaslı'nın desteğini hissedeceklerdir.

Tüm bunların yanında Sadi, yıllar önce terk etmek zorunda kaldığı hayatının tek aşkı Derya'nın Mert'in ablası olduğunu öğrendiğinde hayatının şokunu yaşar. Ancak gerçek bambaşkadır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları

Gelsin Hayat Bildiği Gibi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Altan Dönmez
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı

1 2 »