Gel Dese Aşk 1. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 2 oy verildi

Gel Dese Aşk 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Onbul
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
Yakında
Oyuncular
Erkan Petekkaya, İlayda Çevik, Şebnem Bozoklu, Aslıhan Malbora, Altan Gördüm, Ertan Saban

Bu fragman 5.305 kez izlendi.

Gel Dese Aşk Konusu

Yapımcışığını Osman Sınav'ın yaptığı yazar ve yönetmenliğini Rahşan Çiğdem İnan, Ayşe Bengi ve Murat Onbul'un üstlendiği Atv kanalına ait dönem dizisidir. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban'ın yer aldığı dizinin ilk bölümü 8 Mart 2020 tarihinde seyirci ile buluşuyoor. Merakla beklenen ve Çekimleri için İstanbulda farklı mahalleler ve İş Merkezlerinin kullanıldığı dizinin konusu ise şöyle, 

GEL DESE AŞK KONUSU

Murat ortağı Barlas ile düzeyli giden ortaklık ve iş ilişkileri dışında ailecek de görüşmektedirler. Barlas'ın yıllar önce sevgilisinden dünyaya gelen bir bebeği vardır. Barlas'ın ayak bağı olmaması için binbir çaba ile susturduğu kadın dünyaya gözlerini yumunca geriye kızı kalır ve babasını aramaya yollara düşer. Barlas'ın babası olduğuu öğrenincede soluğu Murat ve Barlas'ın ortak şirketlerinde alır. Barlas tarafından yaka paça dışarı atılan Bahar tamda kaıpnın önünde ikken hayatını değiştiren o adamla karşılaşır. Barlas'ın ortağı Murat. Murat evlidir iki kızı ile mutlu bir hayat geçirdiğini düşünür. Kontrolcü ve paronakyalşamaya doğru giden Murat'ın eşi Yasemin Bahar'ın hayatlarına girmesi ile kontrolden iyice çıkar. Evdeki gerilimden bıkan Murat is kızları için aynı evde kalsa bile Bahar'a gönlünü kaptırmıştır. Gel Dese Aşk tüm gerçekliği ile ATV'de. 

GEL DESE AŞK OYUNCU KADROSU,

Murat Düdenli ( Erkan Petekkaya): Murat evli iki çocuk babası 45 yaşlarında işaadamıdır. Yöenettiği şirketin ortağı Barlas'ın gayrimeşru kızı Bahar çıkagelince, eşi yaemin ile küçük kızlarının doğumu ile yıkıma uğrayan evlilikleri enkaza dönüşmeye başlar. 

Yasemin Düdenli (Şebnem Bozoklu): Murat düdenlinin eşidir. 20 yaşlarında ve 5 yaşlarında iki kızı vardır. Küçük kızının doğumu ile alt üst olan evliliği Bahar'ın ona oynadığı oyunlarla sonm bulmak üzeredir. ve Yasemin bu direnişte yalnızdır. Bahar her cepheyi kuşatmıştır. 

Bahar Çetin ( İlayda Çevik): Barlas'ın yıllar önce terkettiği kızıdır.  Barlas'tan terkedilmişliğin acısını çıkarmak isteyen Bahar kendisine Murat'a aşık olmuş halde bulur. 

 


Gel Dese Aşk 1. Bölüm Özeti


Gel Dese Aşk, yeni bölümü ile yakında atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Gel Dese Aşk Görüntüler

Gel Dese Aşk Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Ertan Saban
Ertan Saban
Altan Gördüm
Altan Gördüm
Şebnem Bozoklu
Şebnem Bozoklu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Bay Yanlıs 14. Bölüm Bay Yanlıs14. Bölüm puan 5
302 kez izlendi.
Babil 14. Bölüm Babil14. Bölüm puan 5
246 kez izlendi.
Hercai 41. Bölüm Hercai41. Bölüm puan 5
306 kez izlendi.
Ramo 14. Bölüm Ramo14. Bölüm puan 3
467 kez izlendi.
Kırmızı Oda 5. Bölüm Kırmızı Oda5. Bölüm puan 3
296 kez izlendi.
Yeni Hayat 5. Bölüm Yeni Hayat5. Bölüm puan 3
753 kez izlendi.
Mucize Doktor  31. Bölüm Mucize Doktor 31. Bölüm puan 5
1.779 kez izlendi.
Sadakatsiz 1. Bölüm Sadakatsiz1. Bölüm puan 5
2.453 kez izlendi.
Benim Adım Melek 33. Bölüm Benim Adım Melek33. Bölüm puan 5
2.188 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Sen Çal Kapımı12. Bölüm puan 5
3.191 kez izlendi.