Gecenin Ucunda Fragmanı

Gecenin Ucunda, Peride Celal'in 'Gecenin Ucunda' romanından uyarlanan televizyon dizisidir. Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ve Sarp Levendoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizinin yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken senaryosu da Başar Başaran ve Emre Özdür tarafından kaleme alınmaktadır.

GECENİN UCUNDA KONUSU

Peride Celal'in 'yazdığım en güzel aşk romanı' olarak tanımladığı 'Gecenin Ucunda' romanından uyarlanan dizi Macide'nin öyküsünü konu ediliyor.

Monoton hayatından sıkılan Macide, çevresinde gelişen olayları kendisine işaret sayarak yeni bir hayatın kapısını aralamaya başlar. Ankara'dan İstanbul'a taşınma kararı alır. Hikayesi de burada başlar. Bugüne kadar hep başkalarını iyileştirme peşine düşen Macide artık kendisi için birşeyler yapması gerektiğini farkındadır. İstanbul'da TNR Holding'in Ceo'su Kazım Işık'la yolları kesişir. Daha önce hiç tanık olmadığı dünyanın içinde kendisini bulur...

GECENİN UCUNDA OYUNCU KADROSU

Başrollerini Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu ve Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı Gecenin Ucunda dizisinin oyuncu kadrosunda Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal gibi başarılı isimler yer alıyor.

Gecenin Ucunda Oyuncuları

Gecenin Ucunda . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Erçetin
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Gecenin Ucunda Son Bölüm Fragmanı

1 2 »