Gecenin Kraliçesi 15. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Gecenin Kraliçesi 15. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağmur-Durul TAYLAN
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
19 Nİsan Salı
Oyuncular
Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Deniz Celiloğlu, Funda Eryiğit, Burak Deniz, Selim Bayraktar, Seda Akman

Bu fragman 12.576 kez izlendi.

Gecenin Kraliçesi Konusu

Gecenin Kraliçesi dizisi yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan'ın yaptığı, senaryosunu Ozan Aksungurlar, Cüneyt Aysan ve Ertan Kurtulan'ın kaleme aldığı bir televizyon dizisidir. Yayıncılığını Star Tv'nin yaptığı dizinin başrollerini Kartal karakterine can veren Murat Yıldırım ve Selin karakterini canlandıran Meryem Uzerli paylaşmaktadır. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi birbirinden deneyimli ve başarılı oyuncular da yer almaktadır. Dizi mekan olarak Fransa'da başlamakta olup ilerleyen bölümlerde Karadeniz ve İstanbul'da devam etmektedir. Toplamda 15 bölüm izleyici karşısına geçen dizi reytinglerinin düşük olması gerekçesi ile final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Gecenin Kraliçesi Dizisinin Konusu

Gecenin Kraliçesi dizisi adını nadir bulunan bir çiçekten alır. Bu çiçek tüm güzelliğini bir gece ile sınırlandıran ve söylentilere göre de yalnızca onu hak edecek, şanslı insanların onu görebilme fırsatına erişebileceği bir çiçektir... Selin ve Kartal bambaşka hayatlara sahip olan iki insandır. Sadece bir gecede tüm hayatları birleşmiş, kader onları yan yana getirmiştir. Tek bir gecenin kıvılcımı ile başlayan ilişkileri ilerleyen dönemlerde daha farklı bir yaşama sahip olmalarına neden olacaktır. Dizi ilk olarak Güney Fransa'nın Grasse şehrinde onların tanışmaları ile başlamıştır. Yıllardır kalbinin kapılarını kimseye aralamamış olan bu çift bu sefer kalplerine yenik düşmüş , istemeden de olsa birbirlerinin çekimi altına girmişlerdir. Kartal, Selin'i görür görmez aşık olmuştur. Kartal kendi ailesinin öldürülmesinin ardından babasının en yakın arkadaşının onu evlatlık edinmesi ile Aziz Uğur'un yanında yetişmiş onu babası yerine koymuştur. Aziz Karadenizli ve ünlü bir iş adamıdır. Aziz Kartal'ı evlat edinip iyi bir karakter gibi görünse de aslında gerçek çok başkadır. Aziz, Kartal'ın babasını bizzat kendisi öldürmüş vicdanını rahatlatmak için de Kartal'ı o büyütmüştür.

Gecenin Kraliçesi Dizisinin Karakterleri

Kartal (Murat Yıldırım): Babasının ölümünün ardından en yakın arkadaşı ve aynı zamanda da bu gerçeği daha sonradan öğreneceği katilinin yanında büyüyen Kartal, o adamı babasının yerine koymuştur. Yıllardır aşka yelken açmamış fakat Selin'i görür görmez aşık olmuştur. Onu bulmuşken de kaybetmeye de razı değildir.

Aziz (Uğur Polat): Karadenizli ve ünlü bir iş adamıdır. En yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuş daha sonrada vicdanını rahatlatmak adına onun biricik oğlu Kartal'a babalık yapmıştır.


Gecenin Kraliçesi 15. Bölüm Özeti


Gecenin Kraliçesi, yeni bölümü ile 01 Ocak Perşembe 1970 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Gecenin Kraliçesi Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Gecenin Kraliçesi Oyuncuları

Murat Yıldırım
Murat Yıldırım
Uğur Polat
Uğur Polat
Seda Akman
Seda Akman
Funda Eryiğit
Funda Eryiğit
Deniz Celiloğlu
Deniz Celiloğlu
Meryem Uzerli
Meryem Uzerli
Burak Deniz
Burak Deniz
Selim Bayraktar
Selim Bayraktar
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Afili Aşk 7. Bölüm Afili Aşk7. Bölüm puan 4.1
16.810 kez izlendi.
Tek Yürek 22. Bölüm Tek Yürek22. Bölüm puan 4.83
6.486 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 7. Bölüm Benim Tatlı Yalanım7. Bölüm puan 3.67
11.567 kez izlendi.
Erkenci Kuş 49. Bölüm Erkenci Kuş49. Bölüm puan 4.5
15.734 kez izlendi.
Kimse Bilmez 7. Bölüm Kimse Bilmez7. Bölüm puan 5
16.624 kez izlendi.
Canevim 8. Bölüm Canevim8. Bölüm puan 5
15.977 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm Benim Tatlı Yalanım6. Bölüm puan 5
11.011 kez izlendi.
Tek Yürek 21. Bölüm Tek Yürek21. Bölüm puan 4.83
6.230 kez izlendi.
Afili Aşk 6. Bölüm Afili Aşk6. Bölüm puan 4
16.268 kez izlendi.
Erkenci Kuş 48. Bölüm Erkenci Kuş48. Bölüm puan 4.4
14.644 kez izlendi.