Firar Fragmanı

2011 yılının başarılı dizilerinden birisi olan Firar, Mardin'nin güvenilir adamlarından Nadir'in hayatını anlatmaktadır. Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği Firar dizisinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturmaktadır. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Firar dizisi ilk olarak 2011 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmıştır. Çekimlerinin Mardin ve İstanbul'da gerçekleştirildiği Firar dizisi, toplamda 35 bölümden oluşmaktadır. Firar dizisinin ilk 6 bölümü Mardin'de çekilmiş, daha sonra İstanbul'da çekimlerine devam edilmiştir. Daha sonra reyting sıralamalarında düşüşe geçen Firar, final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Nadir, Mardin'de birçok kişi tarafından sevilen sayılan birisidir. Özellikle Aziz Bahtiyar'ın sağ koludur. Aziz Bahtiyar, Mardin'in en bilinen aşiretlerindendir. Nadir ise, Aziz Bahtiyar'ın konağının müştemilatında yaşamaktadır. Ancak birgün, Kudret ve kız kardeşinin kumar düşkünlüğü yüzünden zor durumda kalacaktır. Fazlasıyla zarara uğrayan Nadir için firar zamanı gelmiştir. Evli ve bir çocuk babası olan Nadir, İstanbul'a firar eder ve kaçış hikayesi burada başlar.

Başrollerinde Ece Çeşmioğlu, İsmail Hacıoğlu ve Engin Şenkan'ın yer aldığı Firar dizisinde, Caner Cindoruk, Lila Gürmen, Şebnem Hassanisoughi, Didem Balçın, Beyza Şekerci, Timur Ölkebaş, Osman Akça ve Haldun Boysan gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Firar Dizisi Karakterleri

Nadir (Caner Cindoruk); Evli ve bir çocuk babası olan Nadir, Mardin'de sevilen bir kişidir. Aziz Bahtiyar'a bağlı aşiretin sağ kolu olarak görev yapan Nadir, başına gelen beladan sonra İstanbul'a firar etmek zorunda kalacaktır. Evliliği de pek yolunda gitmeyen Nadir'in hayatı iyice alt üst olacaktır.

Civan (İsmail Hacıoğlu); Aziz Ağa'nın oğlu olan Civan, İstanbul'da yetişmiştir ancak Doğu kültürünü kaybetmemiştir. Kafayı Nadir'e takmıştır.

Bahar (Ece Çeşmecioğlu); Oldukça güzel bir kadın olan Bahar'ın mutlu birilişkisi vardır. Ancak İstanbul'dan Mardin'e seyahat ettiklerinde hayatı tamamen değişecektir. Nadir'i görür görmez etkilenen Bahar, Nadir'i etkileyecektir. İkili Mardin'de başlayan yasak aşklarını İstanbul'da da devam ettireceklerdir.

Gönül (Didem Balçın); Nadir'in karısı. Nadir ile evlendiğinden hayatının çok güzel olacağını düşünür ancak hiçbir şey istediği gibi gitmez. Kocası Nadir, Gönül'e ihanet edecek ve hayatının en kötü günlerini yaşatacaktır.

Firar Oyuncuları

Firar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cemal Şan
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Firar Son Bölüm Fragmanı

1 2 »