Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 6 oy verildi
Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
17 Mart Cumartesi
Oyuncular
Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Alp Navruz, Tolga Güleç

Bu fragman 7.875 kez izlendi.

Fazilet Hanım ve Kızları Konusu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ilk olarak  25 Mart tarihinde ekranlara merhaba dedi. Her Cumartesi 20:00'da ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi kısa sürede sesini duyurmayı başardı. Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray yer alıyor.

İki kızı ile geçimizi sağlamaya çalışan Fazilet, hep zengin olma hayalleriyle büyütmüştür kızlarını. Geçmişine sünger çekmek için bir yolda ilerleyen Fazilet Hanım, soluğu Egemen Yalı'sında alacaktır. Bunun için kızlarını kullanmayı göz ardı etmeyen anneleri Fazilet Hanım, asıl tehlikenin farkında değildir. Kızı Ece'nin güzelliğine güvenerek onu kendi hayallerinin peşinden götürür. Ancak Fazilet hanım, hayatlarının nasıl bu kadar hızlı değişebileceğini tahmin bile edemeyecektir. Fazilet Hanım'ın diğer kızı Hazan'ın ise, Egemen Yalı'sının küçük oğlu Sinan Egemen'e karşı duyduğu platonik aşk yalıda fırtınalar kopmasına neden olacaktır.

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Fazilet hanım, Egemen Yalısı'ndan kovularak çaresiz bekleyiş içerisine girer. Ece'nin ise, Yalı'da zorlu imtihanı devam etmektedir. Hazan, annesi ve kardeşinden habersiz kendi intikamı peşinde kşmaktadır. Star Tv'nin en başarılı dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları oyuncuları arasında, Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol gibi isimler yer alıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları karakterleri

Fazilet Hanım (Nazan Kesal); Hazan ve Ece'nin annesi Fazilet hanım, hayalleri uğruna kızlarını peşinden sürüklemekten korkmaz. Egemenler ile yolları kesişen  Fazilet Hanım ve Kızları kendilerini hayal bile edemeyecekleri yerde bulurlar.

Hazan Çamkıran(Deniz Baysal); Fazilet hanımın büyük kızıdır. Küçk yaşta babasını kaybeden Hazan, bundan annesi Fazilet hanımı sorumlu tutar. Bu nedenle de hep bir düşman gözü ile annesine bakan Hazan dizide çok kez annesi ile karşı karşıya gelecektir. Hazan'ın, Egemen Yalı'sının küçük oğlu Sinan Egemen'e karşı duyduğu platonik aşk yalıda fırtınalar kopmasına neden olacaktır.

Ece Çamkıran(Afra Saraçoğlu); Güzelliğiyle gözleri kamaştıran Ece, annesinin hayallerinin peşinde ilerlemektedir. Egemenler Yalısı'na girmek ile hayatını baştan aşağı değiştiren Ece, adeta annesinin kurbanı olacaktır.

Hazım Egemen(Mahir Günşiray); Egemen ailesinin babası.

Yağız Egemen(Çağlar Ertuğrul); Hazım Egemen'in oğlu.

Sinan Egemen(Alp Navruz); Hazım Egemen'in oğlu.

Gökhan Egemen(Tolga Güleç); Hazım Egemen'in oğlu.

Selin Egemen(Ecem Baltacı); Hazım Egemen'in kızı.

Yasemin Egemen(Hazal Türesan); Gökhan Egemen'in eşi.

Yasin(İdris Nebi Taşkan); Ece Çamkıran'ın sevgili.

Nil(Tuğba Melis Türk); Sinan Egemen'in her fırsatta aldattığı sevgilisi. Ancak Sinan Egemen'e karşı tutkulu aşkı, takıntılığa dönüşür.

 


Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm FragmanıÖzeti :

Fazilet Hanım ve Kızları 39.bölüm fragmanı Fazilet hanım Sinanın konuşmalarını duyar ve kızını korumak adına Hazal'ın yazına gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Hazım vey yasemin yaptığı herşeyi öğrenir ve evden kovar. Hazım eğemen tüm tehtitlere açık olduğunu ve gitmesi gerektiğini söylüyor. Yasemin'in kızı olduğu bu bölümde anlaşılacak mı?Fazilet Hanım ve Kızları 39. bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncuları

Mahir Günşiray
Mahir Günşiray
Talat Bulut
Talat Bulut
Nazan Kesal
Nazan Kesal
Tolga Güleç
Tolga Güleç
Alp Navruz
Alp Navruz
Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul
Deniz Baysal
Deniz Baysal
İdris Nebi Taşkan
İdris Nebi Taşkan
Hazal Türesan
Hazal Türesan
Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Nefes Nefese 2018 8. Bölüm Fragmanı izle Nefes Nefese 20188. Bölüm puan 5
1.811 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı izle Sen Anlat Karadeniz23. Bölüm puan 5
4.512 kez izlendi.
Kızım 2. Bölüm Fragmanı izle Kızım2. Bölüm puan 1
3.441 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 34. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler34. Bölüm puan 0
2.767 kez izlendi.
Gülperi 2. Bölüm Fragmanı izle Gülperi2. Bölüm puan 5
4.609 kez izlendi.
Söz 52. Bölüm Fragmanı izle Söz52. Bölüm puan 5
2.588 kez izlendi.
Koca Koca Yalanlar 7. Bölüm Fragmanı izle Koca Koca Yalanlar7. Bölüm puan 5
1.181 kez izlendi.
Çukur 35. Bölüm Fragmanı izle Çukur35. Bölüm puan 5
11.996 kez izlendi.
Yasak Elma 15. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma15. Bölüm puan 5
2.969 kez izlendi.