Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 6 oy verildi
Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
17 Mart Cumartesi
Oyuncular
Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Alp Navruz, Tolga Güleç

Bu fragman 7.994 kez izlendi.

Fazilet Hanım ve Kızları Konusu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ilk olarak  25 Mart tarihinde ekranlara merhaba dedi. Her Cumartesi 20:00'da ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi kısa sürede sesini duyurmayı başardı. Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray yer alıyor.

İki kızı ile geçimizi sağlamaya çalışan Fazilet, hep zengin olma hayalleriyle büyütmüştür kızlarını. Geçmişine sünger çekmek için bir yolda ilerleyen Fazilet Hanım, soluğu Egemen Yalı'sında alacaktır. Bunun için kızlarını kullanmayı göz ardı etmeyen anneleri Fazilet Hanım, asıl tehlikenin farkında değildir. Kızı Ece'nin güzelliğine güvenerek onu kendi hayallerinin peşinden götürür. Ancak Fazilet hanım, hayatlarının nasıl bu kadar hızlı değişebileceğini tahmin bile edemeyecektir. Fazilet Hanım'ın diğer kızı Hazan'ın ise, Egemen Yalı'sının küçük oğlu Sinan Egemen'e karşı duyduğu platonik aşk yalıda fırtınalar kopmasına neden olacaktır.

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Fazilet hanım, Egemen Yalısı'ndan kovularak çaresiz bekleyiş içerisine girer. Ece'nin ise, Yalı'da zorlu imtihanı devam etmektedir. Hazan, annesi ve kardeşinden habersiz kendi intikamı peşinde kşmaktadır. Star Tv'nin en başarılı dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları oyuncuları arasında, Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol gibi isimler yer alıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları karakterleri

Fazilet Hanım (Nazan Kesal); Hazan ve Ece'nin annesi Fazilet hanım, hayalleri uğruna kızlarını peşinden sürüklemekten korkmaz. Egemenler ile yolları kesişen  Fazilet Hanım ve Kızları kendilerini hayal bile edemeyecekleri yerde bulurlar.

Hazan Çamkıran(Deniz Baysal); Fazilet hanımın büyük kızıdır. Küçk yaşta babasını kaybeden Hazan, bundan annesi Fazilet hanımı sorumlu tutar. Bu nedenle de hep bir düşman gözü ile annesine bakan Hazan dizide çok kez annesi ile karşı karşıya gelecektir. Hazan'ın, Egemen Yalı'sının küçük oğlu Sinan Egemen'e karşı duyduğu platonik aşk yalıda fırtınalar kopmasına neden olacaktır.

Ece Çamkıran(Afra Saraçoğlu); Güzelliğiyle gözleri kamaştıran Ece, annesinin hayallerinin peşinde ilerlemektedir. Egemenler Yalısı'na girmek ile hayatını baştan aşağı değiştiren Ece, adeta annesinin kurbanı olacaktır.

Hazım Egemen(Mahir Günşiray); Egemen ailesinin babası.

Yağız Egemen(Çağlar Ertuğrul); Hazım Egemen'in oğlu.

Sinan Egemen(Alp Navruz); Hazım Egemen'in oğlu.

Gökhan Egemen(Tolga Güleç); Hazım Egemen'in oğlu.

Selin Egemen(Ecem Baltacı); Hazım Egemen'in kızı.

Yasemin Egemen(Hazal Türesan); Gökhan Egemen'in eşi.

Yasin(İdris Nebi Taşkan); Ece Çamkıran'ın sevgili.

Nil(Tuğba Melis Türk); Sinan Egemen'in her fırsatta aldattığı sevgilisi. Ancak Sinan Egemen'e karşı tutkulu aşkı, takıntılığa dönüşür.

 


Fazilet Hanım ve Kızları 39. Bölüm Özeti


Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü ile 17 Mart Cumartesi 2018 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Fazilet Hanım ve Kızları 39 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları Oyuncuları

Mahir Günşiray
Mahir Günşiray
Talat Bulut
Talat Bulut
Nazan Kesal
Nazan Kesal
Tolga Güleç
Tolga Güleç
Alp Navruz
Alp Navruz
Çağlar Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul
Deniz Baysal
Deniz Baysal
İdris Nebi Taşkan
İdris Nebi Taşkan
Hazal Türesan
Hazal Türesan
Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Erkenci Kuş 25. Bölüm Fragmanı izle Erkenci Kuş25. Bölüm puan 5
1.904 kez izlendi.
Kalk Gidelim 50. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim50. Bölüm puan 0
710 kez izlendi.
Jet Sosyete 25. Bölüm Fragmanı izle Jet Sosyete25. Bölüm puan 0
487 kez izlendi.
Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle Avlu25. Bölüm puan 5
903 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova15. Bölüm puan 5
3.907 kez izlendi.
Savaşçı 58. Bölüm Fragmanı izle Savaşçı58. Bölüm puan 5
470 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 66. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid66. Bölüm puan 0
706 kez izlendi.
Halka 1. Bölüm Fragmanı izle Halka1. Bölüm puan 4.67
3.029 kez izlendi.
Muhteşem İkili 8. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem İkili8. Bölüm puan 5
2.142 kez izlendi.