Ezel 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Ezel 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uluç Bayraktar
Yapım
2009 / Türkiye
Vizyon Tarihi
Yakında
Oyuncular
Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Sedef Avcı, Salih Kalyon, Tuncel Kurtiz, İpek Bilgin

Bu fragman 1.697 kez izlendi.

Ezel Konusu

Türk televizyon tarihinin en çok ses getiren dizilerinden biri olan Ezel, 28 Eylül 2009 tarihinde Show TV'de yayın hayatına başladı. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizi daha sonra 25 Ocak 2010 tarihinde ATV'ye transfer oldu. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri milyonları ekranlara kitleyen Ezel, 20 Haziran 2011 tarihinde ekranlara veda etmiştir. Unutulmayan dizinin senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut yazarken yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapmıştır. Başrollerde Kenan İmirzalioğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Yiğit Özşener ve Tuncel Kurtiz yer almıştır.

Ezel dizisi konusu

Dizi en yakınları tarafından ihanete uğramış bir adamın intikamını konu alıyor. Ömer'in tek aşkı Eyşan, kardeşim dediği Cengiz ve abisi olarak gördüğü Ali bir kumarhaneyi soyarlar. Ancak soygunun ardından bir günah keçisine ihtiyaçları vardır. Bu kişi de Ömer olur. Suçsuz olmasına rağmen kendisine atılan iftiralar nedeniyle hapis cezasına çarptırılır. Uğradığı ihaneti bir türlü sindiremeyen Ömer, hapishanede Ramiz Dayı olarak bilinen Ramiz Karaeski ile tanışır. Ve bu tanışma Ömer'in bütün hayatını her anlamda değiştirecektir. Cezaevinde çıkan isyanı fırsata çeviren Ömer, Ramiz'in de yardımıyla içeride kaldığı 8 yılın ardından firar eder. Yine Ramiz'in ayarlamalarıyla estetik ameliyat geçiren Ömer artık yepyeni bir yüze ve sese sahiptir, o artık Ezel'dir. Ömer ise kayıtlara ölü olarak geçirilmiştir. Dışarıya çıktığındaysa hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Bir zamanlar sevdiği kadın olan Eyşan ve bir zamanlar dostum dediği Cengiz evlenmiştir. Ali, Cengiz, Eyşan hepsi büyük bir servete sahip olmuştur. Ezel'in hayattaki tek amacı ona ihanet edenlerden intikamını almak olmuştur artık.

Kenan İmirzalioğlu - Ezel Bayraktar

Asıl adı Ömer olan Ezel, en yakınları tarafından ihanete uğramasının ardından haksız yere hapse girmiştir. Hapishaneden kaçmasının ardından geçirdiği ameliyatlarla yüzünü ve sesini değiştirmiştir. Bir zamanlar dost olarak gördüğü insanlardan intikam almak en büyük amacıdır.

Cansu Dere - Eyşan Tezcan Akay

Ezel yani Ömer'in aşık olduğu kadındır. Kardeşinin hastalığı nedeniyle paraya ihtiyacı olan Eyşan, Cengiz ve Ali ile birlikte kumarhane soygununa katılır. Ömer'i en çok yaralayan ihanet Eyşan'dan gelmiştir. Mahkemede yalancı şahitlik yaparak Ömer'i hapise yollayan son adımı atmıştır. Sonradan Cengiz ile evlenen Eyşan'ın bir oğlu vardır.

Barış Falay - Kerpeten Ali

Soygundan önce araba tamirciliği yapmaktadır. Ömer'in en güvendiği insanlardan birisi olan Ali, zenginliğin hayallerini kurmaktadır. Bu durum Ömer'e ihanet etmeye itmiştir onu. Soygunun ardından elindeki parayı kısa sürede yitirmesi nedeniyle Cengiz'in altında çalışmaya başlamıştır. Kullandığı kerpeteni ona Kerpeten Ali lakabını getirmiştir.

Yiğit Özşener - Cengiz Akay

Ömer'in en yakın arkadaşıdır. Kumarhane soygununa Eyşan'a olan aşkı nedeniyle katılan Cengiz, kötülük timsali bir adamdır. Dostlarına karşı en ufak bir sadakat beslemez. Her zaman kendi çıkarını düşünür. Soygunun ardından Eyşan ile evlenmiştir.

Tuncel Kurtiz - Ramiz Karaeski 

Ezel'in en büyük destekçisidir. İntikam fikrini Ezel'e aşılayan ve ona yol gösteren kişi bizzat Ramiz Karaeski nam-ı diğer Ramiz Dayı'dır. Raconlarıyla nam salmış olan Ramiz Dayı eski bir İstanbul kabadayısıdır.


Ezel 2. Bölüm Özeti


Ezel, yeni bölümü ile yakında atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Ezel Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6

Ezel Oyuncuları

Cansu Dere
Cansu Dere
Barış Falay
Barış Falay
Kenan İmirzalıoğlu
Kenan İmirzalıoğlu
Yiğit Özşener
Yiğit Özşener
Sedef Avcı
Sedef Avcı
İpek Bilgin
İpek Bilgin
Tuncel Kurtiz
Tuncel Kurtiz
Salih Kalyon
Salih Kalyon
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Şampiyon 7. Bölüm Şampiyon7. Bölüm puan 3
324 kez izlendi.
Mucize Doktor  7. Bölüm Mucize Doktor 7. Bölüm puan 5
522 kez izlendi.
Benim Adım Melek 5. Bölüm Benim Adım Melek5. Bölüm puan 3
1.308 kez izlendi.
Afili Aşk 19. Bölüm Afili Aşk19. Bölüm puan 5
732 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 61. Bölüm Sen Anlat Karadeniz61. Bölüm puan 5
524 kez izlendi.
Kadın 68. Bölüm Kadın68. Bölüm puan 3
1.449 kez izlendi.
Bir Aile Hikayesi 18. Bölüm Bir Aile Hikayesi18. Bölüm puan 5
618 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 18. Bölüm Benim Tatlı Yalanım18. Bölüm puan 5
776 kez izlendi.
Kimse Bilmez 18. Bölüm Kimse Bilmez18. Bölüm puan 5
1.760 kez izlendi.
Aşk Ağlatır 7. Bölüm Aşk Ağlatır7. Bölüm puan 2
1.565 kez izlendi.