Evlilik Hakkında Her Şey Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey; MF Yapım'ın Fox TV için hazırladığı BBC dizisi 'The Split'den uyarlanan televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı başarılı oyuncular yer almaktadır. Çekimleri İstanbul'da yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan yer alırken, senaryosu da Seda Çalır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ tarafından kaleme alınmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey konusunda; Aynı aileden dört farklı kadının evlilik hayatları boyunca başlarından geçen farklı hikayelerini konu alıyor. Birbirinden farklı dört karakterin aile ve aşk hayatlarının ele alınacağı dizi de Çolpan (Sumru Yavrucu) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır mutlu bir evliliğe sahip, Güneş (Tülin Ece) evlilik hazırlıkları içerisinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlenmeye karşı güzel bir kadındır. Karakterler aracılığıyla bir evliliğin tüm aşamaları dört farklı karakter üzerinden izleyiciye aktarılırken aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunu kirli düzeni gözler önüne serilecek.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

Evlilik Hakkında Her Şey . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Evlilik Hakkında Her Şey Son Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Evlilik Hakkında Her Şey5. Bölüm
2.254 kez izlendi.
Macera
Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Evlilik Hakkında Her Şey4. Bölüm
2.732 kez izlendi.
Macera
Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm Evlilik Hakkında Her Şey3. Bölüm
2.701 kez izlendi.
Macera
Evlilik Hakkında Her Şey 2. Bölüm Evlilik Hakkında Her Şey2. Bölüm
2.464 kez izlendi.
Macera
Evlilik Hakkında Her Şey 1. Bölüm Evlilik Hakkında Her Şey1. Bölüm
4.959 kez izlendi.
Macera
1