Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Ekim Salı
Oyuncular
Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz

Bu fragman 2.255 kez izlendi.

Evlilik Hakkında Her Şey Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey; MF Yapım'ın Fox TV için hazırladığı BBC dizisi 'The Split'den uyarlanan televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı başarılı oyuncular yer almaktadır. Çekimleri İstanbul'da yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan yer alırken, senaryosu da Seda Çalır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ tarafından kaleme alınmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey konusunda; Aynı aileden dört farklı kadının evlilik hayatları boyunca başlarından geçen farklı hikayelerini konu alıyor. Birbirinden farklı dört karakterin aile ve aşk hayatlarının ele alınacağı dizi de Çolpan (Sumru Yavrucu) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır mutlu bir evliliğe sahip, Güneş (Tülin Ece) evlilik hazırlıkları içerisinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlenmeye karşı güzel bir kadındır. Karakterler aracılığıyla bir evliliğin tüm aşamaları dört farklı karakter üzerinden izleyiciye aktarılırken aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunu kirli düzeni gözler önüne serilecek.


Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Evlilik Hakkında Her Şey 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Ekim 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu,Ayşe Canan Ertuğ, tarafından kaleme alınan, Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

Gökçe Bahadır
Gökçe Bahadır
Sarp Akkaya
Sarp Akkaya
Fırat Altunmeşe
Fırat Altunmeşe
Yiğit Kirazcı
Yiğit Kirazcı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 19. Bölüm Ada Masalı19. Bölüm
 
74 kez izlendi.
Misafir 1. Bölüm Misafir1. Bölüm
 
146 kez izlendi.
Benim Hayatım 1. Bölüm Benim Hayatım1. Bölüm
 
1.293 kez izlendi.
Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.694 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
2.769 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.696 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.308 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.743 kez izlendi.