Eve Dönüş 15. Bölüm Fragmanı

Eve Dönüş 15. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kartal Çidamlı
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
20 Ocak Çarşamba
Oyuncular
Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Merve Oflaz

Bu fragman 3.910 kez izlendi.

Eve Dönüş Konusu

Eve Dönüş dizisinin yapımcılığı Yapım Atölyesi tarafından yapıldı. Atv ekranlarından seyircilere ulaşan Eve Dönüş dizisinin yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı oturdu. Senaryo ise Ahmet Saatçioğlu'nun kaleminden çıktı.

Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, İpek Erdem, Merve Oflaz'ın başrollerini paylaştığı Eve Dönüş dizisinin oyuncu kadrosunu Edip Saner, Ümit Olcay, Feride Çetin, Murat Atık, Gülden Dudarık, Leyla Kırşan, Burak Demir, Ali Başar, Serdal Genç, Şeyda Terzioğlu, Gamze Dar, Burç Kümbetlioğlu, Efe Deprem, Berkan Demirbağ, Ayten Uncuoğlu, Zeynep Özder, Mehmet Bilge Aslan, Gizem Güler, İlkay Akdağlı, Filiz Taçbaş, Gerçek Alnıaçık, Gürbey İleri, Ulvi Alacakaptan, Buket Dereoğlu, Erdoğan Tutkun, Selim Erdoğan, Arif Selçuk, Enis Yıldız, Oya Okar oluşturdu.

İlk olarak 7 Ekim 2015 tarihinde ekranlarda görmeye başladığımız Eve Dönüş dizisi 22 bölüm devam etti. 11 Mart 2016 tarihinde yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.

Eve Dönüş dizisi konusu

Evli ve bir çocuk annesi olan Pınar, zengin ve nüfuzlu bir aileden gelmektedir. Öyle ki kendisine kocaman bir holding miras kalır. Holdingi kendisi yerine eşi Kürşat yönetmektedir. Lise yıllarından bu yana dostu olarak gördüğü Canan ve eşi Kürşat'ın bir süredir birlikte olduğunu öğrenen Pınar çileden çıkar. Pınar, Kürşat ile girdiği sert tartışmada ondan boşanacağını ve beş parasız bir şekilde kalacağını söyler. Elindeki tüm gücün bir anda yok olmasından korkan Kürşat, eline geçen ilk şeyle Pınar'ın kafasına sert bir darbe indirir. Kürşat ve adamları Pınar'ın öldüğünü düşünürek onu bir uçurumdan atmaya karar verirler. Uçurumdan atmadan önce eşinin yaşadığı anlayan Kürşat, başının yanacağını bildiğinden Pınar'ı bir arabaya bindirir ve arabayı uçurumdan aşağıya atar. Tam bu noktada hikayeye Yusuf dahil olacaktır. Yusuf'un ağabeyi her şeyi görmüştür ve hemen kardeşine olayı bildirir. Hemen Pınar'ın yardımına koşar ve onu sağ salim kurtarmayı başarır. Ancak Yusuf, acı haberi olayın ardından alacaktır. Kürşat'ın adamları ağabeyini fark etmiştir. Ortada tanık bırakmamak adına oracıkta Yusuf'un ağabeyini öldürürler.

Tüm bu yaşananlar Pınar ve Yusuf'un yollarını kesiştirmiştir. Yusuf, ağabeyinin intikamı için yanıp tutuşurken Pınar evlat aşkıyla yanıp tutuşmaktadır. Yaşadığı öğrenilirse hayati tehlikede olacağını düşünen Pınar, bir estetik operasyon geçirir ve yepyeni bir yüze sahip olur. Artık o Pınar değil Leyla'dır. Ve Leyla'nın tek istediği kızını zalim babasının elinden kurtarmaktır. Bu iş artık sadece Pınar'ı değil Yusuf'u da ilgilendirmektedir. Yusuf'un ağabeyini öldürenlerle göreceği bir hesap vardır. ve Dönüş dizisi Yusuf ve Leyla (Pınar)'ın Kürşat ile olan mücadelesini konu almaktadır.


Eve Dönüş 15. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Eve Dönüş 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 20 Ocak 2016, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Eve Dönüş yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ahmet Saatçioğlu tarafından kaleme alınan, Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Merve Oflaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Eve Dönüş dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Eve Dönüş Oyuncuları

Feride Çetin
Feride Çetin
Merve Oflaz
Merve Oflaz
Tardu Flordun
Tardu Flordun
Cansel Elçin
Cansel Elçin
Dilşad Çelebi
Dilşad Çelebi
İpek Erdem
İpek Erdem
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 29. Bölüm Kalp Yarası29. Bölüm
 
380 kez izlendi.
Üç Kuruş 12. Bölüm Üç Kuruş12. Bölüm
 
361 kez izlendi.
Kırmızı Oda 58. Bölüm Kırmızı Oda58. Bölüm
 
211 kez izlendi.
Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
805 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
874 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
1.074 kez izlendi.