Elkızı 13. Bölüm Fragmanı

Elkızı 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Feride Kaytan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
30 Ocak Pazar
Oyuncular
Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Çağla Şimşek, Pelinsu Çileli

Bu fragman 1.543 kez izlendi.

Elkızı Konusu

Elkızı; NTC Medya'nın Fox için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Sedef Avcı ve Fikret Kuşkan paylaşmaktadır. 23 Ekim 2021 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelmiştir. Senaryosu Hilal Yıldız tarafından kaleme alınan dizinin çekimleri ise Muğla'da yapılmaktadır.

KONUSU

"Gemi su almaya başladığı gün, ilk ''Elkızı''nı attılar aşağı.."

Ezo, mutlu bir ailenin biricik kızı olarak büyümüş, babasının annesine duyduğu aşka her zaman hayranlık beslemiştir. Ta ki babası başka bir kadına aşık olana kadar!

Gemi su almaya başladığı gün ilk ''El Kızı''nı yani annesini attılar aşağı...

Ezo'yu hayatta tutan iki şey vardır; anıları ve annesinden kendisine kalanlar...  Önünde ise iki yol vardır ya pes edecek ya da herşeyi göze alıp onuna kadar savaşacaktır. O pes etmeyecek sonunda ölümde olsa savaşmayı göze alacaktır.


Elkızı 13. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Elkızı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Ocak 2022, Pazar akşamı yayınlanacak. Elkızı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hilal Yıldız tarafından kaleme alınan, Sevda Erginci,İsmail Ege Şaşmaz,Perihan Savaş,Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Çağla Şimşek,Pelinsu Çileli gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Elkızı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Elkızı Oyuncuları

Çağla Şimşek
Çağla Şimşek
Sedef Avcı
Sedef Avcı
Toprak Sağlam
Toprak Sağlam
İsmail Ege Şaşmaz
İsmail Ege Şaşmaz
Perihan Savaş
Perihan Savaş
Sevda Erginci
Sevda Erginci