Ego Fragmanı

2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Pastel Film tarafından hazırlanan Erkeğe Güven Olmaz (EGO) Dizisinin çekimleri Antalya ve İstanbul'da yapılmaktadır. Kanalın iddialı yapımları arasında yer alan Erkeğe Güven Olmaz'ın yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta otururken dizinin senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün kaleme almaktadır. Kadrosunda genç ve yetenekli oyuncuların yer aldığı dizi aşk ve aldatma türünde ele alınmaktadır. Alperen Duymaz (Erhan), Melisa Aslı Pamuk (Sibel) ve Rüya Helin Demirbulut'un (Elif) başrol oynadığı dizinin yayınlanan fragmanları seyircinin ilgisini çekmeyi başarmış ve merak uyandırmıştır. 2023 yılının iddialı yapımları arasında gösterilen dizi kanal için büyük önem taşımaktadır.

Erkeğe Güven Olmaz (EGO) Konusu Nedir?

Pastel Film tarafından hazırlanan ve çekimlerine başlanılan Fox Tv'nin yeni dizisi Erkeğe Güven Olmaz (EGO) bir aşk ve aldatma dizisi olarak dikkatleri çekmektedir. Son dönemin popüler konusu olan aldatma üzerine yazılan senaryo Erkan Birgören ve Tuna Görgün'ün kaleminden çıkmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Doğa Can Anafarta oturmaktadır. Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinde, birbirine deli gibi aşık nişanlı bir çift olan Elif ile Erhan'ın bir aldatma ile darmadağın olan hayatları ve biten umutlarının hikayesi anlatılmaktadır. Erhan ve Elif birbirine aşıktır ve evlilik planları yapmaktadır. Çiftin tek hayalleri evlenip mutlu bir yuva kurmaktır. Ancak bu hayal Erhan'ın ödemeyeceği kadar bir borcun altına girmesiyle darmadağın olur. Erhan bu borcu ödeyecek durumda değildir ve tam bu sırada patronu Sibel, Erhan'ın hayatını tamamen değiştirecek teklifi yapar. Bu noktadan sonra Erhan ve Elif'in hayalleri tamamen yıkılır.

Erkeğe Güven Olmaz (EGO) Oyuncuları Kimler?

Pastel Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanan Erkeğe Güven Olmaz dizisinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturmaktadır ve dizinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer almaktadır. Dizinin oyuncu castında yer alan isimler arasında

Alperen Duymaz (Erhan)

Melisa Aslı Pamuk (Sibel)

Rüya Helin Demirbulut (Elif)

Ahmet Kayakesen

Tuna Orhan

Hülya Gülşen Irmak

Derya Beşerler

Can Adalıer

Emirhan Dönmez

Ahmet Seniak ve

Erdal Küçükkömürcü yer alıyor.

Ego Oyuncuları

Ego . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğa Can Anafarta
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox TV

Ego Son Bölüm Fragmanı

1 2 »