Duy Beni 14. Bölüm Fragmanı

Duy Beni 14. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Balcı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Ekim Perşembe
Oyuncular
Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız

Bu fragman 1.567 kez izlendi.

Duy Beni Konusu

Duy Beni, Süreç Film'in Star TV için hazırladığı gençlik ve macera türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu ve Durul Bazan ve Murat Daltaban üstlenmektedir. Dizinin senaryosunu Makbule Kosif'in kalame aldığı dizinin yönetmenliğini ise Ali Balcı üstlenmektedir.

Duy Beni Konusu; Özel bir okulda öğrencilerin birbirine uyguladığı fiziksel ve psikolojik zorbalığı ve etkilerini konu alan dizide Ekim (Rabia Soytürk) ve en yakın arkadaşı Leyla'nın (Helin Kandemir) orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi iki genç kızdır. Ekim bir sabah okula giderken Leyla'ya bir otomobil çarpar ve olay yerinden kaçar. Kazanın ardından Leyla'ya çarpan otomobilin mahallenin yakınlarındaki özel okulun bahçesine girerek sırra kadem bastığı öğrenilir.

Okul yönetimi yaşanan olaylarında ardından suçlamalar ispatlanamasa da olayın etkilerini sindirebilmek için mahalleden üç genç için burs verme kararı alır. Bursu Ekim, Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) kazanırlar. Ekim'in tek gayesi en yakın arkadaşı Leyla'yı bu hale getiren kişiyi ortaya çıkarabilmektir.

Bursu kazanıp okulda eğitime başlayan Ekim, Ayşe ve Bekir zengin çocuklarının gelenek adını verdiği, bu zamana kadar hiç kimse fiziki zarar görmediği için görmezden gelinen zorbalıkla tanışırlar. Ancak onlara da dur diyecek bir isim okula tayin olur: Selin Bender!

Selin Bender (Berk Hakman), hem kişisel hem de meslek hayatında her zaman iyinin ve doğrunun yanında duran, öğrencilerini de bu yönde geliştirmeyi amaçlayan idealist bir insandır. Ekim gibi o da çok geçmeden öğrencilerin büyük bir sırrı sakladığından emin olur...

Duy Beni Oyuncu Kadrosu; Duy Beni dizisinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

 


Duy Beni 14. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Duy Beni 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Ekim 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Duy Beni yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Makbule Kosif tarafından kaleme alınan, Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu ,İbrahim Yıldız gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Duy Beni dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Duy Beni Oyuncuları

Feride Çetin
Feride Çetin
Bedia Ener
Bedia Ener
Murat Daltaban
Murat Daltaban
Berk Hakman
Berk Hakman
Hamdi Alp
Hamdi Alp
Durul Bazan
Durul Bazan
Burak Can
Burak Can