Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı

Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Nail Doğan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Temmuz Çarşamba
Oyuncular
Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Şehsuvar Aktaş

Bu fragman 5.015 kez izlendi.

Dünya Hali Konusu

Dünya Hali; TRT 1'de yayınlanan, yapımını 'Neden Film'in üstlendiği komedi türünde televizyon dizisidir.

TRT 1'de yayınlanan 'Tutunamayanlar' dizisinin yapımcılığını üstlenen 'Neden Film'in bir başka projesi olan Dünya Hali fragmanı izleyiciden büyük ilgi gördü.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik'in paylaşıyor. Dizinin senaryo kadrosunda birbirinden deneyimli isimler Osman Nail Doğan, Murat Kaman, İdris Meydi, Cem Tunçer ve Eray Kaman bulunuyor. 

Dünya Hali konusu ise şöyle; Sinan, dedesi tarafından büyütülen, ahlaklı, dürüst ve vicdanlı genç bir delikanlıdır. Hayattaki en büyük değeri ise dedesidir. Dedenin en büyük isteği torununun mürüvvetini görmektir ancak çok ciddi bir hastalıkla yaşam mücadelesi vermektedir. Hastalığa yenik düşen dedenin torunundan son bir isteği vardır. O da erken kalkan, eskilerin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kız bulup evlenmesidir. Sinan en kıymetlisi dedesini kaybettikten sonra vasiyetini yerine getirebilmek üzere yola koyulur. Çıktığı bu yolda kendini hiç beklemediği ilginç ve bir o kadar da komik maceranın içerisinde bulur.

Dünya Hali oyuncu kadrosu ise şu şekilde; dizinin başrollerini Caner Şahin ve Pelin Abay üstleniyor. Genç oyuncuları Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer ve Şahsuvar Aktaş'da eşlik ediyor.


Dünya Hali 1. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dünya Hali 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Temmuz 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dünya Hali yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Osman Nail Doğan tarafından kaleme alınan, Caner Şahin,Pelin Abay,Tolga Tekin,Ozan Çelik,Ayfer Tokatlı,Hakan Emre Ünal,Mert Denizmen,Mekin Sezer,Şehsuvar Aktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dünya Hali dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Dünya Hali Oyuncuları

Tolga Tekin
Tolga Tekin
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

İyilik 13. Bölüm İyilik 13. Bölüm
202 kez izlendi.
Teşkilat 50. Bölüm Teşkilat 50. Bölüm
317 kez izlendi.
Tozluyaka 15. Bölüm Tozluyaka 15. Bölüm
572 kez izlendi.
Yargı 38. Bölüm Yargı 38. Bölüm
836 kez izlendi.
Duy Beni 14. Bölüm Duy Beni 14. Bölüm
460 kez izlendi.
Kardeşlerim 62. Bölüm Kardeşlerim 62. Bölüm
1.050 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 19. Bölüm Kasaba Doktoru 19. Bölüm
1.083 kez izlendi.