Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı

Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Nail Doğan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
Yakında
Oyuncular
Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Şehsuvar Aktaş

Bu fragman 3.772 kez izlendi.

Dünya Hali Konusu

Dünya Hali; TRT 1'de yayınlanan, yapımını 'Neden Film'in üstlendiği komedi türünde televizyon dizisidir.

TRT 1'de yayınlanan 'Tutunamayanlar' dizisinin yapımcılığını üstlenen 'Neden Film'in bir başka projesi olan Dünya Hali fragmanı izleyiciden büyük ilgi gördü.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik'in paylaşıyor. Dizinin senaryo kadrosunda birbirinden deneyimli isimler Osman Nail Doğan, Murat Kaman, İdris Meydi, Cem Tunçer ve Eray Kaman bulunuyor. 

Dünya Hali konusu ise şöyle; Sinan, dedesi tarafından büyütülen, ahlaklı, dürüst ve vicdanlı genç bir delikanlıdır. Hayattaki en büyük değeri ise dedesidir. Dedenin en büyük isteği torununun mürüvvetini görmektir ancak çok ciddi bir hastalıkla yaşam mücadelesi vermektedir. Hastalığa yenik düşen dedenin torunundan son bir isteği vardır. O da erken kalkan, eskilerin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kız bulup evlenmesidir. Sinan en kıymetlisi dedesini kaybettikten sonra vasiyetini yerine getirebilmek üzere yola koyulur. Çıktığı bu yolda kendini hiç beklemediği ilginç ve bir o kadar da komik maceranın içerisinde bulur.

Dünya Hali oyuncu kadrosu ise şu şekilde; dizinin başrollerini Caner Şahin ve Pelin Abay üstleniyor. Genç oyuncuları Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Mekin Sezer ve Şahsuvar Aktaş'da eşlik ediyor.


Dünya Hali 1. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dünya Hali 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Dünya Hali yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Osman Nail Doğan tarafından kaleme alınan, Caner Şahin,Pelin Abay,Tolga Tekin,Ozan Çelik,Ayfer Tokatlı,Hakan Emre Ünal,Mert Denizmen,Mekin Sezer,Şehsuvar Aktaş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dünya Hali dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Dünya Hali Oyuncuları

Tolga Tekin
Tolga Tekin
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
423 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
310 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
701 kez izlendi.
Kalp Yarası 5. Bölüm Kalp Yarası5. Bölüm
 
1.700 kez izlendi.
Dünya Hali 1. Bölüm Dünya Hali1. Bölüm
 
3.772 kez izlendi.
Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
 
716 kez izlendi.
Kazara Aşk 5. Bölüm Kazara Aşk5. Bölüm
 
1.315 kez izlendi.
Cam Tavanlar 7. Bölüm Cam Tavanlar7. Bölüm
 
2.374 kez izlendi.
Baş Belası 6. Bölüm Baş Belası6. Bölüm
 
1.700 kez izlendi.