Dostlar Mahallesi Fragmanı

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Dostlar Mahallesi, yepyeni bölümleriyle sizlerle olmaya başlayacak. Dostlar Mahallesi, iki kardeşin zaman zaman atışmalı ama çoğu zaman komedi ve sevgi dolu hikayesini anlatmaktadır. Ekran başındakilerin kahkahalarla izleyecekleri bir dizi olan Dostlar Mahallesi, birbirinden komik insanların bir arada yaşadığı mahallede meydana gelen olayları, üzüntüleri ve sevinçleri konu alacak. 

Metin ile Çetin, birbirinden çok farklı iki kardeş. Bu iki kardeş, taksi şöfürlüğü yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar. Ancak Metin ile Çetin'in zaman zaman atışma dolu günleri olacaktır. Taksi durağının sahibi Neriman Anne ise, oğlu Çağatay'ın oyuncu oması hayaliyle günlerini geçirmektedir.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Dostlar Mahallesi'nde  Çağla Şikel, Alişan, Hande Katipoğlu, İnan Ulaş Torun, Zeynep Eronat, Ersin Korkut, Buse Varol, Ceyhun Fersoy, Irina Ivkina, Turan Özdemir, Su Dura gibi isimler yer almaktadır.

Dostlar Mahallesi dizisi her Cumartesi günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında!

Dostlar Mahallesi dizisi Karakterleri

Seher (Çağla Şikel); Çetin'in karısı Seher, mahallede atışmadığı kimse yoktur. Kocası Çetin bile Seher'den usanmıştır. Seher'in bulunduğu yerde günün her vaktinde kavga gürültü mevcuttur.

Metin (Alişan); Metin, tasi şöfürlüğü yapan Çetin'in kardeşidir. Oldukça dürüst ve dostdoğru kişiliği ile dikkat çeker. Çevresi tarafından çok sevilen Metin'in Bilge adında bir kızı vardır.

Füsun (Hande Katipoğlu); Metin'in karısıdır. Mahalledeki pastanenin sahibi olan Füsun, Seher'e göre daha oturaklı bir bayandır. Eşi Metin'den çok fazla çekinen Füsun, Metin'in sinirlenmemesi için elinden geleni yapar.

Çetin (İnan Ulaş Torun); Metin'in kardeşidir. Abisinin tam tersine çalışmakta gözü olmayan, biraz yalan biraz dolanla hayatını sürdüren Çetin, herşeye rağmen temiz kalpli ve taksi durağında sevilen bir kişidir.

Neriman Anne (Zeynep Eronat); Taksi durağının saibidir. Aynı zamanda mahallenin muhtarı olan Neriman Anne, dik duruşu ile tanınır.

Selim (Ersin Korkut); Durakta şoförlük yapan Selim, annesi ile birlikte geçimini sürdürmektedir. Ancak Selim Rusya'da gizlice evlenir ve bunu annesine bir türlü açıklayamaz.

Çağatay (Ceyhun Fersoy); Neriman Anne'nin oğludur. Oyuncu olmak için hayaller kuran Çağatay, oldukça iyi taklit yapar. Annesinin taksi şoförlüğü yapmasını istemesine rağmen Çağatay, hayalinin peşinden koşmaya devam eder.

Olga (Irina Ivkina); Selim'in eşidir. Mahallede kendini herkese sevdiren Olga, Selim'in annesi ile de anlaşabilecek mi?

Hasan (Turan Özdemir); Bahar'ın babasıdır. Hayatını kızına adamıştır.

Bilge (Su Dura); Metin ile Füsun'un kızıdır.

Dostlar Mahallesi Oyuncuları

Dostlar Mahallesi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ayhan Özen
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Dostlar Mahallesi Son Bölüm Fragmanı

1