Doktorlar Fragmanı

2006 yılının en sevilen dizilerinden birisi Doktorlar, en iyi hastanelerden birisinde çalışan başarılı doktoların hikayesini ele almaktadır. Yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Şenol Sönmez'in oturduğu Doktorlar dizisini Medyapım üstlenmiştir. İlk olarak 2010 yılında ekranlara gelmeye başlayan proje, kısa sürede izleyenlerin ilgi odağı olmuştur. Yayınlandığı zaman zarfında reytinglerde hep ilk sıralarda yer alan Doktorlar dizisi tekrar bölümleri ile de başarı sağlamıştır. 2009 yılında ekranlardan ayrılan dizi, izleyenleri oldukça üzmüştür.

Birbirinden başarılı doktoların bulunduğu hastane de, hem heyecanı hem de aşkı çok yakında hissettiren bir dizi. Bir grup genç cerrahın bulunduğu hastanede bazen hastaların derdine ortak olacak bazen ise genç cerrahlar arasındaki duygusal yakınlaşmalara tanık olacaksınız. Dizinin ana karakterleri Ela ve Levent, kısa sürede birbirilerine aşık olurlar. Hastanede onların aşkı dillerden düşmez. Aşklarının yanı sıra mesleklerinde ki başarılarıyla da uyumlu bir çift olurlar. Hastaneye gelen hastalar ise bazen başarılı cerrahlar sayesinde hayata geri döndürülecek, bazen ise tüm çabalara rağmen kurtarılamayacaktır.

Başrollerinde Kutsi ve yasemin Ergene'nin yer aldığı Doktorlar dizisinde, Bekir Aksoy, Melike Güner, Yağmur Atacan, Mehmet Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu, Cüneyt Türel, Devrim Nas, Demiray Erül, Taner Ertürkler, Caner Özyurtlu, İlhan Mansız, Sinem Boyacıoğlu, Mehtap Altunok, Başak Parlak, Gülseven Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Doktorlar dizisi Karakterleri

Levent Atahanlı (Kutsi); Hastanenin başarılı beyin cerrahı Levent, genç cerrah Ela'ya aşık olur. Uzun süre birlikte olduktan sonra evlenmeye karar verirler ancak Levent, Ela'yı nikah masasında terkeder.

Ela Altındağa (Yasemin Ergene); Başarılı Cerrahi asistan. Levent'e aşık olacaktır.

Haldun Göksun (Cüneyt Türel); Hastanenin cerrahi şefi Haldun bey, fazlasıyla iyi kalpli bir karakter.

Suat Birtan (Bekir Aksay); Başarılı kalp damar cerrahisi. Hastaneye gelen cerrah Zenan'a aşık olacaktır. Bir süre birlikte olduktan sonra evlenecekler ve bir çocukları olacaktır.

Fikret Eralp (Yeşim Ceren Bozoğlu); Cerrah uzmanı Fikret, asistanlarına karşı olabildiğince serttir. Hastanede ondan çekinmeyen çok az sayıda kişi vardır. Bir oğlu olan Fikret, eşinden boşanacaktır.

Kader Denizhan (Aysun Kayacı); Cerrahi asistanı.

Doktorlar Oyuncuları

Doktorlar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Selçuk Ekmekçiler, Haluk Erkan
Yapım
2010 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Doktorlar Son Bölüm Fragmanı

1 2 »