Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Bayrak
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Demet Özdemir, İbrahim ÇELİKKOL, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir

Bu fragman 2.199 kez izlendi.

Doğduğun Ev Kaderindir Konusu

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Bayrak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol'un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020'de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun çok okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine çok aşık Mehdi ve Zeynep'in dillere destan olan aşklarını anlatacak. Dillere destan ama yüreklere sızı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpkı kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Henüz 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep'i gördüğü an kendisini aşkın kollarına atmış ancak geçmiş acılarını bir an unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak ancak Mehdi hep ona bir adım geri duracaktır. Ta ki onda kendi yaralarını görene kadar. 


Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Özeti


Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Doğduğun Ev Kaderindir 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, tarafından kaleme alınan, Demet Özdemir, İbrahim ÇELİKKOL, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

İbrahim Çelikkol
İbrahim Çelikkol
Fatih Koyunoğlu
Fatih Koyunoğlu
Engin Hepileri
Engin Hepileri
Ayça Erturan
Ayça Erturan
Demet Özdemir
Demet Özdemir
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
269 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
473 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
251 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
220 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.876 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.509 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.994 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.513 kez izlendi.