Dilek Taşı 11. Bölüm Fragmanı

Dilek Taşı 11. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Altan Dönmez
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
22 Kasım Çarşamba
Oyuncular
Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Afra Karagöz

Bu fragman 121 kez izlendi.

Dilek Taşı Konusu

Dilek Taşı, Pastel Film'in Kanal D için hazırladığı, başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin yapımını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Can Sinan tarafından kaleme alınıyor.

DİLEK TAŞI KONUSU

80'lerin İstanbul'unda geçen hikaye, dönemin karmaşık atmosferini en ince ayrıntısına kadar yansıtarak izleyicileri etkiledi. Tanıtım videosu yayınlandığı an itibarıyla geniş bir beğeni ve ilgiyle karşılandı. Mustafa'nın, Figen'e sıkı sıkıya sarılıp onu o dönemin sıkıntılarından uzaklaştırdığı anlar, özellikle dikkat çekti ve izleyenler arasında uzun süre konuşuldu.

DİLEK TAŞI OYUNCU KADROSU

Dilek Taşı dizisinin başrolünü Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

 


Dilek Taşı 11. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dilek Taşı 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Kasım 2023, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Dilek Taşı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Can Sinan tarafından kaleme alınan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Afra Karagöz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dilek Taşı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Dilek Taşı Oyuncuları

Özge Özberk kimdir?
Özge Özberk
Teoman Kumbaracıbaşı kimdir?
Teoman Kumbaracıbaşı
Perihan Savaş kimdir?
Perihan Savaş