Diğer Yarım Fragmanı

NTC Medya tarafından hazırlanan Diğer Yarım dizisi gönüllerde hoş bir tat bırakan mahalle hayatını ve sıcaklığını yansıtan dizidir. Dizinin Yönetmenliğini Cem Tabak'ın, senaristliğini ise da Tezcan, Gülbike Sonay Üte'nin yaptığı dizidir. 

Sadece 1 sezon devam edebilen dizi 23. bölüm ile final yapmıştır. 

Dizinin başrollerinde, Orhan Kılıç, İpek Tuzcuoğlu, Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli, Yamaç Telli yer almaktadır. 

DİĞER YARIM KONUSU

Esma ve Zeynep yıllar önce anneleri Meryem ve babaları Ecevit'in boşanmaları sonucu ayrı ayrı büyümüş ikiz kız çocuğudur. Ayrı anne babalardaki bu ikizler kardeşi olduğunu bilmeden büyür. Hakim anne baba ayrılırken Esma ve Zeynep'i birbirinden ayırmış anneyede babaya da birer evlet emanet etmiştir. 

Aradan 25 yıl geçer ve Zeynep ile Esma bir gün tesadüf çarpışırlar. İkiside başını kaldırdığı anda karşılarında gördükleri yüz onları çok şaşırtmıştır. Biraz sohbet ettikten sonra aynı anne babadan doğan birebir aynı fakat farklı tarzlarda büyütülmüş olduklarını anlarlar. Anne ve babaları bu gerçeği ondan sakladıkları için kılıklarını değiştirerek ailelerini değiştirirler. Asıl amaçları ders vermek ama klaplerinde yatan sebeb ise anne babasını barıştırmaktır. 

Meryem bir lokanta işletir ve müteasıp denilen kesimde yetişmiş ve kızını da öyle yetiştirmiştir. Ecevit ise kızını fazla rahat ve bolca para içince yetiştirmiştir. 

DİĞER YARIM OYUNCU KADROSU

Esma ve Zeynep (Gonca Sarıyıldız)

Esma ve Zeynep'i gerçekte aynı kişi canlandırmaktadır. ikiside birbirinden farklı ve birbirlerinden habersiz büyütülmüşlerdir. Yıllar sonra karşılaştıklarında ailelerinden yılların hırsını almak ve tabi ailelerini yeniden bir araya getirmek için çabalarlar. 

Meryem ( İpek Tuzcuoğlu)

Meryem Ecevit ile yıllar önce severek evlenmiş ama daha sonra birbirlerinden ayrı kültürlerde yetişmeleri evliliklerinin önüne geçmiş ikiz kızları Esma ve Zeynep'i paylaşarak evliliklerine son vermişlerdir. 

Ecevit (Orhan Kılıç)

Ecevit Meryem ile yıllar önce severek evlenmiş ama daha sonra birbirlerinden ayrı kültürlerde yetişmeleri evliliklerinin önüne geçmiş ikiz kızları Esma ve Zeynep'i paylaşarak evliliklerine son vermişlerdir. 

Diğer Yarım Oyuncuları

Diğer Yarım . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Veli Çelik
Yapım
2014 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Diğer Yarım Son Bölüm Fragmanı

1 2 »