Destan 23. Bölüm Fragmanı

Destan 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emir Khalilzadeh
Yapım
2021 / Emir Khalilzadeh
Yayın Tarihi
17 Mayıs Salı
Oyuncular
Selim Bayraktar, Deniz Barut, Ebru Şahin, Edip Tepeli, Burak Tozkoparan, Esra Kılıç, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır

Bu fragman 975 kez izlendi.

Destan Konusu

Destan; Bozdağ Film'in Atv için hazırladığı dram ve aksiyon türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli paylaşmaktadır. 7 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

KONUSU

Destan, Orta Asya'da ailesi Gök Kağanı Korkut Han tarafından öldürülerek yetim bırakılan dağ Kızı Akkız, kaderleri birbirlerine çok benzeyen yine ailesi Korkut Han tarafından öldürülen Gök Tegini Batuga arasındaki aşkı konu alıyor. Akkız ve Batuga sevdalarını kılıç, yüreklerini ise kalkan yaparak birçok imkansız olarak görüneni başaracak tarihe adını zaferlerle yazdıracaktır.

OYUNCULAR VE KARAKTERLER

Ebru Şahin - Akkız
Selim Tepeli - Batuga
Selim Bayraktar
Burak Tozkoparan
Deniz Barut - Ece
Ecem Sena Bayır
Burak Berkay Akgül
Esra Kılıç

 


Destan 23. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Destan 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 17 Mayıs 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Destan yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nehir Erdem, Ayşe Ferda Eryılmaz tarafından kaleme alınan, Selim Bayraktar, Deniz Barut,Ebru Şahin,Edip Tepeli ,Burak Tozkoparan,Esra Kılıç,Burak Berkay Akgül,Ecem Sena Bayır gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Destan dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Destan Oyuncuları

Selim Bayraktar
Selim Bayraktar