Denizde Dehşet Fragmanı

Fragmanı Mevcut Değil
Denizde Dehşet Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Danny Lerner
Yapım
2005 / ABD
Vizyon Tarihi
2005-02-05
Oyuncular
Gökten gelen yabancı bir cismin okyanus üzerindeki gemiye çarpar.5 yıl sonra gene aynı yerde deney yapan bilim adamları anlamadıkları bir sorunla karşılaşır ve bu sorun Değişime uğrayan ve vahşileşen öfkeli köpekbalıklarını sinirlendirir.

Bu fragman 4.490 kez izlendi.

Denizde Dehşet Film Konusu

Denizde Dehşet, 05 Şubat Cumartesi 2005 tarihinde vizyona girerek sinema severlerle buluştu. Yönetmenliği Danny Lerner tarafından yapılan filmin senaryosu ise Les Weldon tarafından kaleme alınmıştır. 2005 tarihli, ABD yapımı sinema filmi, gerilim türündedir.

Başrolü Gökten gelen yabancı bir cismin okyanus üzerindeki gemiye çarpar.5 yıl sonra gene aynı yerde deney yapan bilim adamları anlamadıkları bir sorunla karşılaşır ve bu sorun Değişime uğrayan ve vahşileşen öfkeli köpekbalıklarını sinirlendirir. tarafından üstlenilen Denizde Dehşet Fragmanı filminin oyuncu kadrosunda Gökten gelen yabancı bir cismin okyanus üzerindeki gemiye çarpar.5 yıl sonra gene aynı yerde deney yapan bilim adamları anlamadıkları bir sorunla karşılaşır ve bu sorun Değişime uğrayan ve vahşileşen öfkeli köpekbalıklarını sinirlendirir. gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Denizde Dehşet Filminin Oyuncuları

 

Vizyondaki Film Fragmanları

Flash Flash 2022, ABD
İşaretliler: Kurban İşaretliler: Kurban 2023, Türkiye
Savaş Atı Savaş Atı 2022, ABD
Suzume Suzume 2022, Japonya
Kaygısız Baş Kaygısız Baş 2021, Türkiye
Bir Umut Bir Umut 2020, Türkiye