Dedemin Dolabı 5. Bölüm Fragmanı

Fragmanı Mevcut Değil
Dedemin Dolabı 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kerem Çakıroğlu, Başak Soysal
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
29 Temmuz Pazar
Oyuncular
Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof, Mehmet Usta, Melis Kara, Aslı Omağ

Bu fragman 6.166 kez izlendi.

Dedemin Dolabı Konusu

Dedemin Dolabı, ilk bölümü ile 2012 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Cemile Kırmızı Karadaş tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu, Başak Soysal yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Serdar Özer bulunan Dedemin Dolabı dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof, Mehmet Usta, Melis Kara, Aslı Omağ gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Dedemin Dolabı 5. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dedemin Dolabı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 29 Temmuz 2012, Pazar akşamı yayınlanacak. Dedemin Dolabı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Cemile Kırmızı Karadaş tarafından kaleme alınan, Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof, Mehmet Usta, Melis Kara, Aslı Omağ gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dedemin Dolabı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Dedemin Dolabı Oyuncuları

Lemi Filozof
Lemi Filozof
Serdar Özer
Serdar Özer
Ayçin Tuyun
Ayçin Tuyun
Melis Kara
Melis Kara
Mehmet Usta
Mehmet Usta