Deadpool 2 Fragmanı

Deadpool 2 Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
David Leitch
Yapım
2018 / ABD
Vizyon Tarihi
2018-05-11
Oyuncular
Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julians Dennison, Zazzie Beetz, T.J. Miller, Brianna Hilldebrand, Jack Kesy

Bu fragman 2.488 kez izlendi.

Deadpool 2 Film Konusu

18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona giren Deadpool 2, bilim kurgu, macera, aksiyon ve komedi türlerindeki ABD yapımı sinema filmidir. 20th Century Fox stüdyolarından çıkan filmin başrolünde Ryan Reynolds yer almıştır. David Leitch'in yönettiği Deadpool 2'nin senaryosunu Simon Kinberg kaleme almıştır. Marvel çizgi roman dünyasından sinemaya aktarılan film serisinin ikinci halkası olan Deadpool 2, tüm dünyada 785 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. 

Ryan Reynolds'a ek olarak Josh Brolin, Morena Baccarin, Julians Dennison, Zazzie Beetz, T.J. Miller, Brianna Hilldebrand ve Jack Kesy'de Deadpool 2'de rol almıştır.

Deadpool 2 Özet: Marvel anti-kahramanı Deadpool'un sinemadaki serüveni ikinci filmle devam ediyor. Hiçbir şeyi ciddiye almayan, tüm sorumlulukları reddeden ve kendine has bir mizaha sahip olan Wade Wilson ya da nam-ı diğer Deadpool, sevdiği kadını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Tam da o sıralarda güçlerini kullanmakta sorun yaşayan bir mutant çocukla karşılaşır. Rusty adındaki bu çocuğun peşine gelecekten gelen Cable adında bir mutant takılır. Gelecekte Rusty'nin korkunç suçlar işlediğini deneyimleyen Cable, Rusty'i henüz çocukken öldürmek ve yaptıklarının asla yaşanmaması engellemek için geçmişe gelmiştir. Deadpool ise Cable'ı durdurmak için kolları sıvar. Ancak ortada çok ciddi bir problem vardır. Cable, Deadpool'un tek başına haklayabileceği bir adam değildir. Bu yüzden bir ekip kurmaya karar verir. Süper güçlere sahip insanlar arasından bir seçme yaparak X-Force adında bir ekip kurar. Deadpool liderliğindeki bu ekip henüz hiçbir suç işlememiş, gelecekte işleyeceği suçlar yüzünden ölüm tehlikesi yaşayan Rusty'i kurtarabilmek adına Cable ile çetin bir mücadeleye girişir.

Deadpool 2 Filminin Oyuncuları

Josh Brolin
Josh Brolin
Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Morena Baccarin
Morena Baccarin
 

Vizyondaki Film Fragmanları

İntikam Soğuk Duş İntikam Soğuk Duş2020, Türkiye
 
283 kez izlendi.
Barış Gelini Pippa Bacca Barış Gelini Pippa Bacca2021,
 
38 kez izlendi.
Elmalar Elmalar2020, Yunanistan
 
46 kez izlendi.
Kitap 1820 Kitap 18202021, Türkiye
 
45 kez izlendi.
Karanlıktaki Çığlık Karanlıktaki Çığlık2021, Arjantin
 
40 kez izlendi.
Azubel Azubel2021, Türkiye
 
50 kez izlendi.
Belalı Karakol Belalı Karakol2021,
 
40 kez izlendi.
Baba Baba2020, İngiltere
 
163 kez izlendi.
Korku Kapanı: Başlangıç Korku Kapanı: Başlangıç2021, ABD
 
447 kez izlendi.