Dayan Yüreğim 6. Bölüm Fragmanı

Dayan Yüreğim 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Çelebi Dikilitaş
Yapım
2017 / Türkiye
Yayın Tarihi
10 Mart Cuma
Oyuncular
Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan, Nilay Deniz, Ege Aydan, Özlem Maden, Bora Akkaş, Miray Akay, Tuncer Salman, Ferit Kaya

Bu fragman 12.074 kez izlendi.

Dayan Yüreğim Konusu

Yapımını Endemol Shine Türkiye'nin yayıncılığını FOX TV'nin üstlendiği Dayan Yüreğim dizisi 2017 yılı içinde yayınlandı. Diziyi Deniz Çelebi Dikilitaş yönetirken senaryosunu Alican Yaraş yazdı.

Dayan Yüreğim dizisinde Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Berk Atan, Ege Aydan, Tuncer Salman ve Ferit Kaya gibi ismler rol aldı.

Dayan Yüreğim dizisi konusu

Elvan, hayatını çocuklarına adamış bir kadındır. Kocası Tahir'den çekmediği eziyet kalmamasına rağmen onların mutluluğu için kendi mutluluğunu hiçe saymaktadır. Elvan'ın oğlu Selim, hayat dolu bir çocuktur. Beşiktaş'a çok düşkün olan Selim, futbol oynamaktak büyük keyif duymaktadır. Yine bir gün sokakta arkadaşlarıyla birlikte futbol oynayan Selim, çok ağır bir kaza geçirir. Ara sokakta son hız giden otomobil Selim'e çarpar ve çarptıktan sonra olay yerinden kaçar. Bu kazanın ardından Selim felç kalmaktan kurtulamaz. Bu trajik olayın ardından tüm aile perişan olur. Ailenin sorumsuz babası Tahir, kazayı yapanın Şanal ailesinin veliahtı Atıf Şanal olduğunu öğrenir. Bu kazanın sorumlusunun oğlu olduğunu örtbas etmeye çalışan Ekrem Şanal, önce oğlunu apar topar yurtdışına gönderir. Ekrem, Atıf'ın suçluluk duygusunu azaltmak için oğluna, çarptığı çocuğun çok sağlıklı olduğu yalanını söylerek gönderebilmiştir ancak. Sonrasında Tahir'e para teklif eden Ekrem, karşılığında polise hiçbir şey anlatmamasını ister. Tahir bu parayı tereddütsüz kabul eder. Elvan, Tahir'in, oğlu Selim'in felç olmasına neden olanlardan para aldığını öğrenince çılgına döner. Böylece hararetli bir kavga başlar. Tahir, Elvan'a saldırmaya başlar ve en sonunda iş Elvan'ı boğmaya çalışmaya kadar gider. Kendini savunmaya çalışan Elvan, eliyle uzandığı Makas'ı Tahir'e saplar. Bu yaptığının nefsi müdafa olduğunu ispat edemez ve hapsi boylar. En acı olanı hapse girmesi değil kızı Seray'ı gerçeklere inandıramaması olur.

Bu olaydan sonra bir aile paramparça olur. Seray, amcasının himayesi altına girer. AtıfSelim'e ise Elvan'ın kız kardeşi Meral bakmaya başlar. Yıllar geçer ve Elvan, özgürlüğüne kavuşur. Oğlu Selim'e kavuşmuştur kavuşmasına da Seray'ı suçsuz olduğuna inandırmak zorundadır. Öte yandan Seray, kardeşini felç bıraktığını bilmeden Atıf Şanal'a büyük hayranlık duymaktadır. Atıf Şanal ise çarptığı çocuğun felç kaldığını öğrenince büyük bir suçluluk duygusu hissedecek.


Dayan Yüreğim 6. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Dayan Yüreğim 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 10 Mart 2017, Cuma akşamı yayınlanacak. Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Alican Yaraş tarafından kaleme alınan, Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan, Nilay Deniz, Ege Aydan, Özlem Maden, Bora Akkaş, Miray Akay, Tuncer Salman ,Ferit Kaya gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Dayan Yüreğim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Cansel Elçin kimdir?
Cansel Elçin
Ece Uslu kimdir?
Ece Uslu
Bora Akkaş kimdir?
Bora Akkaş
Ege Aydan kimdir?
Ege Aydan
Tuncer Salman kimdir?
Tuncer Salman
Miray Akay kimdir?
Miray Akay
Berk Atan kimdir?
Berk Atan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları