Çöp Adam 25. Bölüm Fragmanı

Çöp Adam 25. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağız Alp Akaydın
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Haziran Çarşamba
Oyuncular
Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Eylül Uğan, Sinan Albayrak, Güliza Nisa Uray.

Bu fragman 412 kez izlendi.

Çöp Adam Konusu

Çöp Adam, OGM Pictures'in Star TV için hazırladığı dram ve romantik türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun paylaştığı dizinin konusu gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın üstlenmektedir.

KONUSU

Taner, anne ve baba sevgisinden uzak büyümüş, küçüklüğü kardeşiyle birlikte ailesinin yaptığı eziyetlerle geçmiş, şimdilere başarılı bir yazılımcı olan genç bir iş adamıdır. Evli ve bir çocuğu vardır. Kız kardeşini de ailesinin yanından almış birlikte yaşamaktadırlar.

Taner'in yapımcısı olduğu mobil oyun 300 milyon dolar değerinde bir yatırım alır. Haberlere konu alan Taner'in başarısını ailesi dahil tüm tanıdıkları televizyon kanallarından öğrenir. Taner'in ilk işi kazandığı bu büyük parayla önce denize sıfır bir yalı alır. Lüks makam arabaları, şoför ve yalı için çalışanlar organize eder. İlk işi kendilerine işkence ederek büyüten anne ve babasını yalıya aldırmak olur. Herkes Taner'in bu davranışı karşısında büyük şaşkınlık yaşar.

Yalıdaki dekor Taner'in kafasını karıştırır ve şifreyi çözmesi pekte zor olmaz. Girişteki ve odasındaki gizli anahtarları çevirerek evin altındaki gizli mahseni keşfeder.

Bir bankada çalışan Peri (Elçin Sangu) ise kardeşi ve kocasının birlikte olduğunu ikisinin birlikte ölümüyle öğrenir. Şarhoş bir şekilde sokaklarda gezerken Taner'in dikkatini çeker. Taner bir süre Peri'yi takip eder. Peri bayılır ve Taner sebebini kendisi de bilmemesine rağmen Peri'yi kaçırarak mahsende tutsak eder.

Sürekli çocukluk travmaları geçiren Taner bunu neden yaptığını bilmese de bu hareketi İkili arasında bambaşka gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

GERÇEK BİR HAYAT HİKAYESİNDEN UYARLANIYOR

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Yalı Çapkını gibi dizilerin senaryosunun da ilham kaynağı Prof. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun eserinden uyarlanmaktadır.

ÇEKİM YERİ

Çöp Adam dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılmaktadır. Balat, Fatih ve Beykoz'da belli bölgeler çekimlerde sık kullanılırken İstanbul'un diğer semtlerinde de çekimler yapılmaktadır.


Çöp Adam 25. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Çöp Adam 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Haziran 2023, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Çöp Adam yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Melek Gençoğlu, Su Ersöz tarafından kaleme alınan, Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Eylül Uğan, Sinan Albayrak, Güliza Nisa Uray. gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Çöp Adam dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Çöp Adam Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan
Engin Altan Düzyatan
Füsun Demirel
Füsun Demirel
Sedef Avcı
Sedef Avcı
Salih Kalyon
Salih Kalyon
Sinan Albayrak
Sinan Albayrak
Elçin Sangu
Elçin Sangu