Çocuk Fragmanı

Çocuk dizisi 1441 Yapım tarafından Star TV için yapılmaktadır. Dram türündeki Çocuk dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaristliğini Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız üstleniyor. Çocuk dizisi ilk olarak 9 Eylül 2019 tarihinde ekranlara gelmiştir. Çocuk dizisinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney yer alıyor.

Çocuk dizisi konusu

Gözünü fakirliğe açan Akça, hayat kadını bir anne ve adını bile bilmediği bir babanın kızıdır. Zorluklar ve sefalet içinde bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Burnunu bu sefaletin içinden kurtaramaz ve içten içe oğlunun da kendi yaşadıklarını yaşamasını istemez. Bu yüzden oğlu Efe'yi zengin bir ailenin gelini olan Şule'ye verir. Şule ise köklü bir ailede gelin olmanın baskısını omuzlarında hissetmektedir. Ailenin tüm malvarlığı gün gelecek Şule ve eşi Ali Kemal'in oğlunun olacaktır. Ancak Şule ve Ali Kemal ne yaparsa yapsın bir çocuğu kucaklarına alamazlar. Dolayısıyla Şule, çareyi bir çocuğu evlat edinmekte bulur. Böylece Efe, Şule tarafından evlat edinilmiş olur. Başlarda her şey güzel gitmektedir. Şule ve Efe arasında bir bağ oluşur. Bu bağ Şule ve Ali Kemal, çocuk sahibi olunca bozulur. Şule'nin tüm ilgi ve şefkati öz oğlunun üzerinde toplanır. Efe ise yok sayılmaya ve kötü muamele görmeye başlar. Tüm bu yaşanan etrafında Şule'nin kayınvalidesi Asiye, herkesin hayatını derinden sarsacak bir sır biliyordur.

Çocuk dizisi karakterleri

Şule - Ceyda Ateş: Zengin bir ailenin gelinidir. Şans yüzüne gülmez ve eşiyle birlikte çocuk sahibi olamazlar. Bu yüzden Efe'yi evlat edinir. Gün gelir ve Şule, öz çocuğunu kucağına alır. Bu olayın ardından Şule, Efe'yi ihmal etmeye başlar.

Akça - Merve Çağıran: Bir hayat kadınının ve ne adını bildiği ne de yüzünü gördüğü bir adamın kızıdır. İçinde bulunduğu fakirlikten dolayı oğlu Efe'yi zengin bir aileye vermiştir.

Asiye - Nazan Kesal: Asiye, Şule'nin kayınvalidesidir. Asiye'nin bildiği bir sır çevresindeki herkesi çok ama çok derinden etkileyecektir.

Çocuk Oyuncuları

Çocuk . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serken Birinci
Yapım
2019 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Çocuk Son Bölüm Fragmanı

Çocuk 18. Bölüm Çocuk18. Bölüm
2.606 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 17. Bölüm Çocuk17. Bölüm
3.029 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 16. Bölüm Çocuk16. Bölüm
2.805 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 15. Bölüm Çocuk15. Bölüm
3.093 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 14. Bölüm Çocuk14. Bölüm
4.446 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 13. Bölüm Çocuk13. Bölüm
2.692 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 12. Bölüm Çocuk12. Bölüm
5.160 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 11. Bölüm Çocuk11. Bölüm
4.796 kez izlendi.
Duygusal
Çocuk 10. Bölüm Çocuk10. Bölüm
3.937 kez izlendi.
Duygusal
1 2 »