Çocuk 15. Bölüm Fragmanı

Çocuk 15. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serken Birinci
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Aralık Salı
Oyuncular
Nazan Kesal, Serhat Teoman, Kenan Acar, Merve Çağıran, Ceyda Ateş, İsmail Hacıoğlu, Mehmet Emin Güney, Emre Kerem Ketenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan, Nimet İyigün

Bu fragman 2.838 kez izlendi.

Çocuk Konusu

Çocuk dizisi 1441 Yapım tarafından Star TV için yapılmaktadır. Dram türündeki Çocuk dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaristliğini Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız üstleniyor. Çocuk dizisi ilk olarak 9 Eylül 2019 tarihinde ekranlara gelmiştir. Çocuk dizisinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney yer alıyor.

Çocuk dizisi konusu

Gözünü fakirliğe açan Akça, hayat kadını bir anne ve adını bile bilmediği bir babanın kızıdır. Zorluklar ve sefalet içinde bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Burnunu bu sefaletin içinden kurtaramaz ve içten içe oğlunun da kendi yaşadıklarını yaşamasını istemez. Bu yüzden oğlu Efe'yi zengin bir ailenin gelini olan Şule'ye verir. Şule ise köklü bir ailede gelin olmanın baskısını omuzlarında hissetmektedir. Ailenin tüm malvarlığı gün gelecek Şule ve eşi Ali Kemal'in oğlunun olacaktır. Ancak Şule ve Ali Kemal ne yaparsa yapsın bir çocuğu kucaklarına alamazlar. Dolayısıyla Şule, çareyi bir çocuğu evlat edinmekte bulur. Böylece Efe, Şule tarafından evlat edinilmiş olur. Başlarda her şey güzel gitmektedir. Şule ve Efe arasında bir bağ oluşur. Bu bağ Şule ve Ali Kemal, çocuk sahibi olunca bozulur. Şule'nin tüm ilgi ve şefkati öz oğlunun üzerinde toplanır. Efe ise yok sayılmaya ve kötü muamele görmeye başlar. Tüm bu yaşanan etrafında Şule'nin kayınvalidesi Asiye, herkesin hayatını derinden sarsacak bir sır biliyordur.

Çocuk dizisi karakterleri

Şule - Ceyda Ateş: Zengin bir ailenin gelinidir. Şans yüzüne gülmez ve eşiyle birlikte çocuk sahibi olamazlar. Bu yüzden Efe'yi evlat edinir. Gün gelir ve Şule, öz çocuğunu kucağına alır. Bu olayın ardından Şule, Efe'yi ihmal etmeye başlar.

Akça - Merve Çağıran: Bir hayat kadınının ve ne adını bildiği ne de yüzünü gördüğü bir adamın kızıdır. İçinde bulunduğu fakirlikten dolayı oğlu Efe'yi zengin bir aileye vermiştir.

Asiye - Nazan Kesal: Asiye, Şule'nin kayınvalidesidir. Asiye'nin bildiği bir sır çevresindeki herkesi çok ama çok derinden etkileyecektir.


Çocuk 15. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Çocuk 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Aralık 2019, Salı akşamı yayınlanacak. Çocuk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nazlı Sunlu Kaçan, Hilal Yıldız tarafından kaleme alınan, Nazan Kesal, Serhat Teoman ,Kenan Acar, Merve Çağıran, Ceyda Ateş, İsmail Hacıoğlu, Mehmet Emin Güney, Emre Kerem Ketenci, Oktay Samurkaş, Okday Korunan, Nimet İyigün gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Çocuk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Çocuk Oyuncuları

Ceyda Ateş
Ceyda Ateş
Nazan Kesal
Nazan Kesal
Serhat Teoman
Serhat Teoman
İsmail Hacıoğlu
İsmail Hacıoğlu
Kenan Acar
Kenan Acar
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
308 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
348 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
231 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
43 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
630 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
491 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.604 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
941 kez izlendi.