Çoban Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 3 oy verildi
Çoban Yıldızı 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Gül Oğuz
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
25 Mayıs Perşembe
Oyuncular
Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Arif Erkin, Serhat Özcan

Bu fragman 5.256 kez izlendi.

Çoban Yıldızı Konusu

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Çoban yıldızının yapımında Most Producton yapım şirketi görev alıyor. Yapımcılığını Gül Oğuz'un üstlendiği dizi de yönetmen koltuğuna Benal Tairi otururken, senaryosunu Gülizar Irmak kaleme almıştır. Dizi dram türündedir. Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar paylaşırken dizide; Arif Ekin, Serhat Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Elif Çakman, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Özlem Çakar, Neslihan Can gibi birbirinden değerli ve başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Fox Tv tarafından seyirciye sunulan dizi Kapadokya'da başlarken ilerleyen süreçte hikaye İstanbul'a kadar uzanıyor. Çoban Yıldızı; çocukluğundan bu yana tüm hayatını Niğde'de geçiren genç ve güzel bir kızın yasak aşkını ekranlara taşıyor. Zühre hiç razı olmamasına rağmen Kapadokya'da yaşayan, varlıklı yaşamıyla ve gücüyle tanınan, kendinden yaşca büyük Fikret Karakaya ile evlenmeye zorlanır. Düğün için konağa getirilir ve asıl hikaye orada başlar. Diğer yandan Seyit adında; dürüstlüğü, mertliği ve maneviyat değerleri sağlam olan yakışıklı bir taş ustası da konağa getirilmiştir. Bu iki gencin karşılaşması her ne kadar birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da aralarında tutkulu ve kaçınılmaz bir aşkı da beraberinde getirmiştir. Seyit ve Zühre imkansız olduklarını bildikleri halde aşkları için çabalamaya başlamışlardır fakat Fikret Karakaya gibi güçlü biri ile karşı karşıya kalmak hiç kolay değildir. Fox Tv tarafından ekranlara gelen dizi toplamda 17 bölüm yayınlanmıştır. 2017 yılında yayınlanan ve reytinglerin düşük olduğu gerekçesiyle açıklama getirilen dizi 17. bölümde erken final yapmak durumunda kalmıştır.

Çoban Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu

Seyit Zahir(Şükrü Özyıldız): Seyit Kapadokya'da anne ve babasının ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Mert ve dürüst bir karaktere sahip olan Seyit'in mesleği taş ustalığıdır. Taş ustalığını dedesi Mustafa sayesinde öğrenen Seyit küçük yaştan itibaren bu işle uğraşır. Kendisi hiç olmayacak birine, Zühre'ye aşık olur. Aşkı karşılık bulur fakat Zühre evlidir. Aşkları için mücadele eder.
Zühre(Selin Şekerci): Zühre Niğde'de doğan masum ve güzel bir köy kızıdır. Küçük yaştan itibaren annesi ile tarlalarda çalışmaya başlamış, güçlü ve tuttuğunu koparan; çalışkan bir karakterdir.  Ancak babasının onu Kapadokya'nın ileri gelenlerinden biri olan oldukça varlıklı Fikret Karakaya ile evlendirmek istemesine karşın ona boyun eğmiştir. İstemediği bir evlilik yapmaya zorlanmıştır. Daha sonra Seyit adında bir taş ustasına aşık olmuş, onunla birlikte aşklarını yaşamaya çalışmışlardır.


Çoban Yıldızı 12. Bölüm Özeti


Çoban Yıldızı, yeni bölümü ile 25 Mayıs Perşembe 2017 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Çoban Yıldızı Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Çoban Yıldızı Oyuncuları

Selin Şekerci
Selin Şekerci
Arif Erkin
Arif Erkin
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Menderes Samancılar
Menderes Samancılar
Serhat Özcan
Serhat Özcan
Şükrü Özyıldız
Şükrü Özyıldız
Selim Bayraktar
Selim Bayraktar
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Afili Aşk 7. Bölüm Afili Aşk7. Bölüm puan 4.1
16.812 kez izlendi.
Tek Yürek 22. Bölüm Tek Yürek22. Bölüm puan 4.83
6.487 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 7. Bölüm Benim Tatlı Yalanım7. Bölüm puan 3.67
11.568 kez izlendi.
Erkenci Kuş 49. Bölüm Erkenci Kuş49. Bölüm puan 4.5
15.735 kez izlendi.
Kimse Bilmez 7. Bölüm Kimse Bilmez7. Bölüm puan 5
16.626 kez izlendi.
Canevim 8. Bölüm Canevim8. Bölüm puan 5
15.978 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm Benim Tatlı Yalanım6. Bölüm puan 5
11.011 kez izlendi.
Tek Yürek 21. Bölüm Tek Yürek21. Bölüm puan 4.83
6.230 kez izlendi.
Afili Aşk 6. Bölüm Afili Aşk6. Bölüm puan 4
16.269 kez izlendi.
Erkenci Kuş 48. Bölüm Erkenci Kuş48. Bölüm puan 4.4
14.644 kez izlendi.