Cesur Yürek Fragmanı

Show TV'de yayınlanan aksiyon ve dram türündeki Cesur Yürek dizisinin yapımcılığını Fark Film üstlendi. Yönetmen koltuğunda Emre Karakuşak'ı gördüğümüz dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur yazdı.

İlk bölümü 13 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan Cesur Yürek dizisi 21 bölüm devam etti. 16 Mart 2017 tarihinde yayınlanan bölümüyle final yaptı.

Cesur Yürek dizisinin oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal, İsmail Hakkı, Hakan Yufkacıgil, Şekip Taşpınar, Olcay Yusufoğlu, Yeşim Gül, Bora Sivri, Şebnem Dilligil, Murat Aydın, Tolga Çiftçi, Faik Ergin, Zeynep Korkmaz, Ahmet Pınar, Günay Musayeva, Saydam Yeniay, Rıza Akın, Sultan Ulutaş, Kenan Acar, Mutlu Güney, Cem Aksakal, Bahar Erkal, Emir Benderlioğlu, Erdoğan Ünlü, Engin Özgör, İbrahim Cem Tek, Emre Ozan, Yaşar Uzel, Fulya Ertan yer aldı.

Cesur Yürek dizisi konusu

Cesur Yürek dizisi Ege Denizi'nde başlar. Askerliğini Sahil Güvenlik olarak yapan Ömer, gemideyken Suriyeli bir ailenin Avrupa'ya gitmek için botla Ege Denizi'ni aşmaya çalıştığına şahit olur. Aile boğulmak üzereyken imdatlarına Ömer yetişir ve hayatlarını kurtarır. Duyarlı, korkusuz ve cesur bir adam olan Ömer, mahallesine çok düşkündür. Teskeresine günler kalan Ömer, mahallesine karşı kendini sorumlu hissetmektedir. Bu yüzden mahalleye karşı tehdit oluşturabilecek her şeyle savaşmak için her şey yapabilecek kadar gözü karadır. Tezkeresinin gelmesiyle mahallesine dönen Ömer, pis işlerin döndüğü bir mahalle bulur karşısında. Bunun için adaleti sağlamak Ömer'e kalır. Mahallenin koruyucusu olan Ömer'de adaleti sağlamak için mahkemeye değil yumruklarına başvuracaktır.

Cesur Yürek dizisi karakterleri

Ömer (Onur Tuna)

Gözü kara bir genç olan Ömer, mahallesini çok sevmektedir. Bu yüzden mahallesini tüm tehlikelerden koruyarak adaleti sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Çözümüyse şiddet yoluyla bulmaya çalışacaktır. Bunları yaparken cesur, korkusuz, acımasız olmak zorundadır. 

Berrin (Rüveyda Öksüz)

Bir Avukat olan Berrin, adaletin şiddetle sağlanamayacağını savunmaktadır. Adelet için tek yolun hukuk olduğuna inanır. Ömer'le karşılaştığında bu durum aralarında çatışma yaşamlarına sebep olacaktır. Ömer ve Berrin zamanla romantik bir çekim yaşayacaktır. Kanunsuz bir adalet dağıtıcısı olması nedeniyle kendi içinde bazı iç hesaplaşmalar yaşayacaktır. 

Cesur Yürek Oyuncuları

Cesur Yürek . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı, Emre Kabakuşak
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Cesur Yürek Son Bölüm Fragmanı

1 2 »