Cesur Yürek 3. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Cesur Yürek 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı, Emre Kabakuşak
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
27 Ekim Perşembe
Oyuncular
Rüveyda Öksüz, Onur Tuna, Yeşim GÜL, Kenan ACAR, Faik Ergin, Hakan Yufkacıgil, Şebnem Dilligil, Mutlu Güney, Özcan VARAYLI, Rıza AKIN

Bu fragman 15.181 kez izlendi.

Cesur Yürek Konusu

Show TV'de yayınlanan aksiyon ve dram türündeki Cesur Yürek dizisinin yapımcılığını Fark Film üstlendi. Yönetmen koltuğunda Emre Karakuşak'ı gördüğümüz dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur yazdı.

İlk bölümü 13 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan Cesur Yürek dizisi 21 bölüm devam etti. 16 Mart 2017 tarihinde yayınlanan bölümüyle final yaptı.

Cesur Yürek dizisinin oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal, İsmail Hakkı, Hakan Yufkacıgil, Şekip Taşpınar, Olcay Yusufoğlu, Yeşim Gül, Bora Sivri, Şebnem Dilligil, Murat Aydın, Tolga Çiftçi, Faik Ergin, Zeynep Korkmaz, Ahmet Pınar, Günay Musayeva, Saydam Yeniay, Rıza Akın, Sultan Ulutaş, Kenan Acar, Mutlu Güney, Cem Aksakal, Bahar Erkal, Emir Benderlioğlu, Erdoğan Ünlü, Engin Özgör, İbrahim Cem Tek, Emre Ozan, Yaşar Uzel, Fulya Ertan yer aldı.

Cesur Yürek dizisi konusu

Cesur Yürek dizisi Ege Denizi'nde başlar. Askerliğini Sahil Güvenlik olarak yapan Ömer, gemideyken Suriyeli bir ailenin Avrupa'ya gitmek için botla Ege Denizi'ni aşmaya çalıştığına şahit olur. Aile boğulmak üzereyken imdatlarına Ömer yetişir ve hayatlarını kurtarır. Duyarlı, korkusuz ve cesur bir adam olan Ömer, mahallesine çok düşkündür. Teskeresine günler kalan Ömer, mahallesine karşı kendini sorumlu hissetmektedir. Bu yüzden mahalleye karşı tehdit oluşturabilecek her şeyle savaşmak için her şey yapabilecek kadar gözü karadır. Tezkeresinin gelmesiyle mahallesine dönen Ömer, pis işlerin döndüğü bir mahalle bulur karşısında. Bunun için adaleti sağlamak Ömer'e kalır. Mahallenin koruyucusu olan Ömer'de adaleti sağlamak için mahkemeye değil yumruklarına başvuracaktır.

Cesur Yürek dizisi karakterleri

Ömer (Onur Tuna)

Gözü kara bir genç olan Ömer, mahallesini çok sevmektedir. Bu yüzden mahallesini tüm tehlikelerden koruyarak adaleti sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Çözümüyse şiddet yoluyla bulmaya çalışacaktır. Bunları yaparken cesur, korkusuz, acımasız olmak zorundadır. 

Berrin (Rüveyda Öksüz)

Bir Avukat olan Berrin, adaletin şiddetle sağlanamayacağını savunmaktadır. Adelet için tek yolun hukuk olduğuna inanır. Ömer'le karşılaştığında bu durum aralarında çatışma yaşamlarına sebep olacaktır. Ömer ve Berrin zamanla romantik bir çekim yaşayacaktır. Kanunsuz bir adalet dağıtıcısı olması nedeniyle kendi içinde bazı iç hesaplaşmalar yaşayacaktır. 


Cesur Yürek 3. Bölüm Özeti


Cesur Yürek, yeni bölümü ile 27 Ekim Perşembe 2016 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Cesur Yürek Oyuncuları

Rıza Akın
Rıza Akın
Özcan Varaylı
Özcan Varaylı
Şebnem Dilligil
Şebnem Dilligil
Onur Tuna
Onur Tuna
Faik Ergin
Faik Ergin
Kenan Acar
Kenan Acar
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.140 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
97 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
735 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
745 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.610 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.723 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
988 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.311 kez izlendi.