Cesur ve Güzel 10. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2016 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Ocak Perşembe
Oyuncular
Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe, Okday Korunan, Gözde Türkpençe, Işıl Dayıoğlu, Zeynep Kızıltan

Bu fragman 116.919 kez izlendi.

Cesur ve Güzel Konusu

Star Tv ekranlarının dizisi Cesur Ve Güzel, Ay Yapım'ın başarılı projelerinden birisidir. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu Cesur Ve Güzel dizisinde biribirinden başarılı isimler yer almaktadır. Birbirinden farklı mekanlarda çekimleri yapılan dizi 2016 yılında ekranlara merhaba demiştir. Toplamda 32 bölümden oluşan Cesur Ve Güzel, 2017 yılında final yapmıştır. Amerikan bir diziden uyarlanarak ekranlara gelen Cesur Ve Güzel, sadece Türkiye'de değil Malezya, Hindistan, İtalya ve İspanya gibi çeşitli ülkelerde de yayınlanmıştır. 

Cesur, bir gün yolda arabası ile ilerlerken, ağaçların arasından hızla gelen at gözüne takılır. Atın üzerinde korkulu gözlere etrafa bakan kızı gören Cesur onları kurtarmak için kendinitehlikeye atar. Böylelikle Cesur ve Sühan tanışmış olurlar. Bülent ile evlenme hazırlığında olan Sühan, Cesur ile tanıştığına hayatındaki herşey alt üst olacaktır. Tahsin Korludağ'ın tüm servetini ele geçirmek için göze alamayacağı şey olmayan Cahide ise, Sühan'ı bile öldürmek isteyecektir. Cesur ise, Sühan'ın yaşadıklarının birer kaza olmadığını bunların arkasında kötü bir planın olduğunu farkedecektir. Cesur ve Sühan'ın ilişkileri aşka dönüşürken, ailelerin geçmiştren bu yana düşman olmaları aşklarına engel olacaktır.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün bulunduğu Cesur Ve Güzel dizisinde, Tamer Levent, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe, Okday Korunan, Gözde Türkpençe, Işıl Dayıoğlu, Zeynep Kızıltan gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Cesur Ve Güzel Karakterleri

Cesur Alemdar (Kıvanç Tatlıtuğ); Cesur Alamdaroğlu, babasının intikamını almaya çalışırken aşka kapılacaktır. Sühan ile onun hayatını kurtardığında tanışacaklar. Sühan'ın arkasında bir düşmanı olduğunu farkeden Cesur,bunun peşini bırakmayacaktır.

Sühan Korludağ (Tuba Büyüküstün); Tahsin Korludağ'ın kızı Sühan Korludağ, Cesur'u tanıdıktan sonra hayatı tamamen değişecektir. Başarılı biriş kadını olan Sühan, kendi yetiştirdiği çiçekler ile parfüm elde etmektedir.

Tahsin Korludağ (Tamer Levent); Korludağ kasabasında birçok şeyin sahibi olan Tahsin Korludağ, kızı Cesur'a toz kondurmaz.

Mihriban Aydınbaş (Devrim Yakut); Yıllar önce Tahsin Korludağ ile evlenme yolunda ilerlerken yarı yolda bırakılmıştır.

Cahide Korludağ (Sezin Akbaş); Korhan ile evlenen Cahide, dört gözile Tahsin Korludağ'ın ölmesini bekler.


Cesur ve Güzel 10. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Cesur ve Güzel 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Ocak 2017, Perşembe akşamı yayınlanacak. Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ece Yörenç tarafından kaleme alınan, Kıvanç Tatlıtuğ,Tuba Büyüküstün ,Tamer Levent,Devrim Yakut,Serkan Altunorak,Sezin Akbaşoğulları,Nihan Büyükağaç,Fırat Altunmeşe,Okday Korunan,Gözde Türkpençe,Işıl Dayıoğlu,Zeynep Kızıltan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Cesur ve Güzel dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Cesur ve Güzel Oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ
Kıvanç Tatlıtuğ
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
Serkan Altunorak
Serkan Altunorak
Gözde Türkpençe
Gözde Türkpençe
Devrim Yakut
Devrim Yakut
Sezin Akbaşoğulları
Sezin Akbaşoğulları
Tamer Levent
Tamer Levent
Fırat Altunmeşe
Fırat Altunmeşe
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 24. Bölüm Kalp Yarası24. Bölüm
 
297 kez izlendi.
Teşkilat 26. Bölüm Teşkilat26. Bölüm
 
235 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 51. Bölüm Masumlar Apartmanı51. Bölüm
 
226 kez izlendi.
Destan 4. Bölüm Destan4. Bölüm
 
303 kez izlendi.
Sadakatsiz 42. Bölüm Sadakatsiz42. Bölüm
 
420 kez izlendi.
Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
1.175 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
1.219 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
738 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
102 kez izlendi.