Cennetin Gözyaşları Fragmanı

Atv ekranlarının duygusal dizisi Cennetin Gözyaşları, anne özlemiyle büyüyen Cennet'in hüzünlü hayat hikayesini anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Cennetin Gözyaşları'nda yapımcılığı Ali Gündoğdu ile Süreç Film üstlenmektedir. Toplamda 36 bölümden oluşan dizi 2018 yılının Haziran ayında final yapma kararı almıştır. Reyting kurbanı olduğunu açıklayan dizi yapımcıları hafta sonu ekran başında yeterli seyircinin bulunmamasından yakınmıştır. Kore dizilerinden uyarlanan Cennetin Gözyaşları, sırlarla dolu bir geçmişin hikayesidir.

Cennet, daha küçücük bir bebekken annesi tarafından terkedilmiştir. Yokluk içinde büyüyen Cennet, babaannesiyle kalmaktadır. Erken yaşlarda sorumluluk sahibi olmayı öğrenen Cennet, başarısını okulda da göstermiş, Mimarlık Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezun olduğu gün Selim ile tanışan Cennet'in ilk görüşte ilgisini çekmiştir. Ancak Cennet'in en yakın arkadaşı Melisa, Selim'in ailesinin şirketinin ortaklarının kızıdır. Cennet, Selim'e karşı ilgi duyan Melisa'yı onun yanında görünce çok şaşırır. Günler sonra Selim'in şirketinde Cennet'e iş teklif edilir. Buna çok sevinen Selim'de Cennet'e karşı boş değildir. Ancak Cennet'e iş teklifini gönderen Arzu, kendisini nasıl bir tehlikeye sürüklediğinden habersizdir.

Başrollerinde, Almila Ada ve Berk Atan'ın bulunduğu Cennetin Gözyaşları'nda, Esra Ronabar, Hazım Körmükçü, Yusuf Akgün ve Zehra Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Cennetin Gözyaşları dizisi Karakterleri

Cennet Yılmaz (Almila Ada); Daha küçük bir bebekken annesi tarafından terkedilen Cennet, hayatı boyunca başarısıyla anılmıştır. Zekasının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Cennet, neşeli kişiliğiyle Selim'i etkileyecektir.

Selim Arısoy (Berk Atan); Yakışıklı bir işadamı olarak tanıdığımız Selim Arısoy, oldukça akıllıdır. Cennet ile tanıştıktan sonra hayat onun için hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır.

Arzu Soyer (Esra Ronabar); SR Mimarlığın ortaklarından Arzu, başarılı bir iş kadınıdır. Aynı zamanda Melisa'nın annesiolan Arzu, Cennet'i işe alarak kızına ne kadar kötülük yaptığının farkında bile değildir.

Mahir Soyer (Hazım Körmükçü); Soyer ailesinin oğlu Mahir, annesi tarafından hep aşırı ilgi görmüştür.

Orhan Soyer (Yusuf Akgün); Soyer ailesinin diğer oğlu Orhan, paraya düşkün bir karakterdir.

Melisa Soyer (Zehra Yılmaz); Soyer ailesinin bir diğer ferdi Melisa, kıskanç bir karakterdir.

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları

Cennetin Gözyaşları . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Cennetin Gözyaşları Son Bölüm Fragmanı

1 2 »