Cennetin Gözyaşları 28. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Cennetin Gözyaşları 28. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
15 Nisan pazar
Oyuncular
Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Güler Ökten, Ali İpin, Yusuf Akgün, Hazım Körmükçü, Süeda Çil, Çiçek Acar, Ebru Destan, Zehra Yılmaz, Şencan Güleryüz, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı, Oktay Çubuk, Fatih Dönmez, Cem Belevi

Bu fragman 3.491 kez izlendi.

Cennetin Gözyaşları Konusu

Atv ekranlarının duygusal dizisi Cennetin Gözyaşları, anne özlemiyle büyüyen Cennet'in hüzünlü hayat hikayesini anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Cennetin Gözyaşları'nda yapımcılığı Ali Gündoğdu ile Süreç Film üstlenmektedir. Toplamda 36 bölümden oluşan dizi 2018 yılının Haziran ayında final yapma kararı almıştır. Reyting kurbanı olduğunu açıklayan dizi yapımcıları hafta sonu ekran başında yeterli seyircinin bulunmamasından yakınmıştır. Kore dizilerinden uyarlanan Cennetin Gözyaşları, sırlarla dolu bir geçmişin hikayesidir.

Cennet, daha küçücük bir bebekken annesi tarafından terkedilmiştir. Yokluk içinde büyüyen Cennet, babaannesiyle kalmaktadır. Erken yaşlarda sorumluluk sahibi olmayı öğrenen Cennet, başarısını okulda da göstermiş, Mimarlık Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezun olduğu gün Selim ile tanışan Cennet'in ilk görüşte ilgisini çekmiştir. Ancak Cennet'in en yakın arkadaşı Melisa, Selim'in ailesinin şirketinin ortaklarının kızıdır. Cennet, Selim'e karşı ilgi duyan Melisa'yı onun yanında görünce çok şaşırır. Günler sonra Selim'in şirketinde Cennet'e iş teklif edilir. Buna çok sevinen Selim'de Cennet'e karşı boş değildir. Ancak Cennet'e iş teklifini gönderen Arzu, kendisini nasıl bir tehlikeye sürüklediğinden habersizdir.

Başrollerinde, Almila Ada ve Berk Atan'ın bulunduğu Cennetin Gözyaşları'nda, Esra Ronabar, Hazım Körmükçü, Yusuf Akgün ve Zehra Yılmaz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Cennetin Gözyaşları dizisi Karakterleri

Cennet Yılmaz (Almila Ada); Daha küçük bir bebekken annesi tarafından terkedilen Cennet, hayatı boyunca başarısıyla anılmıştır. Zekasının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Cennet, neşeli kişiliğiyle Selim'i etkileyecektir.

Selim Arısoy (Berk Atan); Yakışıklı bir işadamı olarak tanıdığımız Selim Arısoy, oldukça akıllıdır. Cennet ile tanıştıktan sonra hayat onun için hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır.

Arzu Soyer (Esra Ronabar); SR Mimarlığın ortaklarından Arzu, başarılı bir iş kadınıdır. Aynı zamanda Melisa'nın annesiolan Arzu, Cennet'i işe alarak kızına ne kadar kötülük yaptığının farkında bile değildir.

Mahir Soyer (Hazım Körmükçü); Soyer ailesinin oğlu Mahir, annesi tarafından hep aşırı ilgi görmüştür.

Orhan Soyer (Yusuf Akgün); Soyer ailesinin diğer oğlu Orhan, paraya düşkün bir karakterdir.

Melisa Soyer (Zehra Yılmaz); Soyer ailesinin bir diğer ferdi Melisa, kıskanç bir karakterdir.


Cennetin Gözyaşları 28. Bölüm Özeti


Cennetin Gözyaşları yeni bölümü ile 15 Nisan Pazar 2018 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları 28 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Cennetin Gözyaşları Oyuncuları

Şencan Güleryüz
Şencan Güleryüz
Ebru Destan
Ebru Destan
Ali İpin
Ali İpin
Hazım Körmükçü
Hazım Körmükçü
Esra Ronabar
Esra Ronabar
Berk Atan
Berk Atan
Cem Belevi
Cem Belevi
Yusuf Akgün
Yusuf Akgün
Fatih Dönmez
Fatih Dönmez
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

İstanbullu Gelin 78. Bölüm İstanbullu Gelin78. Bölüm puan 5
304 kez izlendi.
Halka 12. Bölüm Halka12. Bölüm puan 5
226 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 63. Bölüm Bizim Hikaye 201763. Bölüm puan 3.22
466 kez izlendi.
Kızım 25. Bölüm Kızım25. Bölüm puan 5
497 kez izlendi.
Gülperi 26. Bölüm Gülperi26. Bölüm puan 5
1.139 kez izlendi.
Yasak Elma 39. Bölüm Yasak Elma39. Bölüm puan 4.67
1.207 kez izlendi.
Arka Sokaklar 511. Bölüm Arka Sokaklar511. Bölüm puan 5
354 kez izlendi.
Jet Sosyete 35. Bölüm Jet Sosyete35. Bölüm puan 5
453 kez izlendi.