Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 1.5 Puan fragmana 2 oy verildi
Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Yöş
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
17 Ekim Cumartesi
Oyuncular
Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz

Bu fragman 923 kez izlendi.

Çatı Katı Aşk Konusu

Mia yapım tarafından yapılan ve  kanal D'de yayınlanmaya başlanan Çatı Katı aşk, sıcacık yumuşacık bir aşk ve aile dizisi. Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk yer alırken dizinin senaryosunu Ramazan Demirli, Gökhan Temel, Özgür Ağaoğlu, Şeyda Delibaşı gibi başarılı kalemler yazıyor.Çekimleri İstanbulda gerçekleştirilen dizinin  başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz, Renan Bilek, Tülay Günal, Erhan Yazıcıoğlu, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin,Bülent Seyran, Bedia Ener gibi başarılı ve tecrübeli oyuncular yer alıyor.  Kanal D'de 9 Temmuz 2020'de başlayacak olan Çatı Katı aşk dizisinin konusu ise şöyle

ÇATI KATI AŞK KONUSU

Kanal'D'nin bu güzel dizisinde aile sıcaklığı, dayanışma komşuluk ön plandadır. Kayserili Celal Bey'in karadenizli eşi saadet hanım ile babasan kalma mantıcı dükkanını yürütmektedir. Oğulları Demir ve sonradan evlat edindikleri güzeller güzeli kızları Ayşen ile yaşarlar. Demir dedisinin mantıcısını devralırken Ayşen ise moda okumuştur. Mahallelinin göz bebeğidir. Düğün bayram tüm özel günlerde tüm mahalle Yasemin'in makasından kuşanır. 

Bu kendi halinde kavrulup giden aile bir gün Demir'in çatı katını kiraya vermek için ilan bastırması ile karmaşanın ve yalan'ın içine girer. Ateş ve Ayşen aynı ndaireye taliptır ve ikiside bekar biri doktor olmuş fakat aklı bir karış havada, Yasemin ise Gastronomi okumak için istanbula gelmiş, gelirken türlü badireler atlatmış babasından kaçmıştır. İki bekara bu daireyi vermenin yanlış olduğu mahallece bilindiğinden Ateş ve Ayşen'in evli olduklarını söylemek akıllarına gelir.  Fakat hesaba katamadıkları bir şey vardır. Aşk Ateş ve Ayşen'in ardından da Demir ve Yasemin'in kaderine otumuştur. Bu dörtlü önce çatışmalara girecek ardından Aşkın tutkusuna ruhlarını bırakacak ve bizde bu yolculukta onlara eşlik edeceğiz. 

ÇATI KATI AŞK OYUNCU KADROSU

Ateş ( Furkan Palalı): Ateş anne babası öldükten sonra halası tarafından zengin bir evde ve gayet güzel eğitimler ile büyütülmüş biraz sorumsuz yerine göre şımarıklık denilebilecek işler yapmıştır. Aslında doktordur fakat bu ulvi meslek onun kişiliğine uygun olmadığından kendisi ralli ile uğraşmak ister ve halasının tüm ısrarlarına rağmen evden ayrılır. 

Yasemin ( Nilay Deniz): Yasemin aslen balıkesirli kendi halinde yaşayan bir ailenin kızıdır. Babası ve annesi tarafından çok sevişlir. Babası Yasemin'i gözünden sakınırken bir gün yasemin İstanbulda Gastronomi bölümünü kazanır fakat baba engeline takılarak gönderilmek istenmez. Hal böyle olunca Yasemin evden kaçar ve İstanbulda Demir'in kiraladığı Çatı katına talip olur. 

Demir ( Yiğit Kirazcı): Demir dedesinden kalma mantı dükkanını işletmektedir. Aşkta meşkte gönlü yoktur.  yalnız bir karadenizli damarı vardır ki. tuttu mu gözü kimseyi görmez. Bir gün Yasemin çıkagelince, önce dükkanda yanında çalışmaya başlar. İlk başta yaşadıkları çatışma gün geçtikçe aşka dönüşür. 

Ayşen ( Ezgi Şenler): Ayşen Demir'in kız kardeşidir. Üvey kızkardeşi. Küçükken anne babasız olunca Celal bey ve Saadet hanım evlatlık alır kendi evlatlarından ayırmazlar. Büyütür okutur hayırlı evlat olarak tüm mahallenin begenisini kazanır. Kendinden soz ettirecek kadar da güzeldir. Gönlünü evlerine gelen Demir'e kaptırır. 

 


Çatı Katı Aşk 15. Bölüm Özeti


Çatı Katı Aşk, yeni bölümü ile 17 Ekim Cumartesi 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Çatı Katı Aşk Görüntüler

Çatı Katı Aşk Oyuncuları

Furkan Andıç
Furkan Andıç
Yiğit Kirazcı
Yiğit Kirazcı
Ezgi Şenler
Ezgi Şenler
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Mucize Doktor  41. Bölüm Mucize Doktor 41. Bölüm puan 5
969 kez izlendi.
Arıza 13. Bölüm Arıza13. Bölüm puan 4
792 kez izlendi.
Kalk Gidelim 132. Bölüm Kalk Gidelim132. Bölüm puan 3
368 kez izlendi.
Sol Yanım 3. Bölüm Sol Yanım3. Bölüm puan 5
1.133 kez izlendi.
Baraj 17. Bölüm Baraj17. Bölüm puan 3
510 kez izlendi.
Kuruluş Osman 37. Bölüm Kuruluş Osman37. Bölüm puan 4.67
1.954 kez izlendi.
Benim Adım Melek 43. Bölüm Benim Adım Melek43. Bölüm puan 4
1.925 kez izlendi.
Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Doğduğun Ev Kaderindir23. Bölüm puan 5
3.825 kez izlendi.
Kırmızı Oda 14. Bölüm Kırmızı Oda14. Bölüm puan 5
1.902 kez izlendi.
Hercai 50. Bölüm Hercai50. Bölüm puan 5
2.089 kez izlendi.