Canım Ailem Fragmanı

TMC Film etiketi taşıyan Canım Ailem dizisi her çarşamba akşamları Atv'den ekranlara geldi. Yapımcılığını Erol Avcı'nın yaptığı Canım Ailem dizisi Sadullah Celen tarafından yönetildi. Senaryo Selin Tunç'un kaleminden çıktı. 18 Mart 2008 tarihinde yayın hayatına başlayan Canım Ailem dizisi yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer aldı. 63 bölüm boyunca ekranlarda kalan Canım Ailem dizisi 9 Haziran 2010 tarihinde yayınlanan bölümüyle final yaptı.

Canım Ailem dizisinin başrollerinde Uğur Yücel ve Şebnem Bozoklu yer aldı. Bu isimlere İlker Aksum, Ezgi Mola, Ozan Güven, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Funda Eryiğit, Onur Ünsal, Şeyda Şaşmaz, Oktay Gürsoy, Efe Karaman, Nejat Biricik, Haldun Boysan, Emre Karayel, Hikmet Körmükçü, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Bilge Şen, Bengi Öztürk, Bekir Çiçekdemir, Sevtap Özaltun ve Fırat Doğruloğlu eşlik etti.

Canım Ailem konusu

Samim, gençliğinde Meliha'yla bir gönül bağıyla bağlanır. Birbirini çok seven ikili nişanlanmıştır bile ancak Samim hiç beklenmedik bir anda Meliha'yı terk eder. Sonrasında gemilerde çalışmaya başlar. Tamı tamına 20 yılını denizlerde geçirir. Onu tekrar Türkiye'ye getirecek şey aldığı haber olur. Aldığı şok edici habere göre kız kardeşi ve eniştesi hayatını kaybetmiş ve defnedilmiştir. Bunu duyar duymaz atlayıp İstanbul'a gelen Samim, anne ve babasının ölümünden sonra yeğenlerinin sorumluluğunu alır. Bir daha denizlere dönek yoktur. Böylece Samim ve Meliha 20 yıl sonra yeniden birbirlerini görecektir. Tabi Meliha, Samim'i kollarını açmış bir şekilde beklemesi söz konusu değildir. Meliha, Samim'den sonra kız kardeşleriyle birlikte İstanbul'a taşınmıştır. Hayatına devam eden Meliha, Samim'le birlikte aşk defterine son noktayı koymuştur. Aşkının acısını hala ilk günkü tazeliğiyle kalbinde hissetmektedir. Aşklarını tek kalemde silen Samim'e olan öfkesi hiç geçmemiştir. Samim ve Meliha'nın yollarının tekrar kesişmesiyle 20 yıl önce derinlere gömdükleri aşkları tekrar gün yüzüne çıkacaktır.

Bir diğer yandan Samim'in gemideki iş arkadaşı Ali'nin yolu da İstanbul'a düşecektir. Ali'nin Ahsen ile güzel bir ilişkisi vardır ancak terk edilmenin ne demek olduğunu tatmıştır. Aşkından gram bir şey eksilmez. Ahsen'in nerede olduğunu, neler yaptığını soruşturur ve en sonunda İstanbul'da olduğunu öğrenir. Bu durumda Ali'nin, aşkının peşinden gidip İstanbul'da kalmaktan başka çaresi yoktur. Ali, İstanbul'u bilmemektedir ve koca şehirde Samim'den başka kapısını çalabileceği kimse yoktur. Böylece ülkelerinden çok uzakta yolları kesişen Samim ve Ali'nin yolları bu kez İstanbul'da kesişir.

Canım Ailem Oyuncuları

Canım Ailem . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2008 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Canım Ailem Son Bölüm Fragmanı

1