Camdaki Kız 12. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Nadim Güç
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
23 Eylül Perşembe
Oyuncular
Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek

Bu fragman 3.368 kez izlendi.

Camdaki Kız Konusu

OGM Pictures'in Kanal D için hazırladığı Camdaki Kız dizisi ilk bölümüyle 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı izleyiciyle buluştu. Gülseren Buğdayıcıoğlu'nun Camdaki Kız isimli romanından uyarlanan dizinin başrolünde başarılı oyuncu Burcu Biricik bulunuyor.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinde; Nalan (Burcu Biricik), hoşgörülü, iyilik sever, sıcak kanlı, sempatik ve güzel bir genç kadındır. Oldukça varlıklı bir ailenin tek çocuğu olarak büyüyen Nalan, ailenin tek çocuğu olduğu için hayatı boyunca herşeyin en iyisine sahip olmuş, en iyi okullarla okumuştur. Okulundan dereceyle mezun olduktan sonra iş hayatına atılan Nalan, Türkiye'nin en varlıklı ailelerinden biri olan Koroğluların şirketinde mimar olarak çalışmaya başlamıştır. Zaman geçtikçe Sedat Koroğlu ile ile yakınlaşan Nalan kendisini evlilik hazırlıkları yaparken bulur. Nalan ve Sedat çıktıkları bu yolda geçmişteki karanlık sırlarını arkalarında bırakacaklarını düşünse de yavaş yavaş günyüzüne çıkan gerçekler ikisininde hayatını değiştirecektir.

CAMDAKİ KIZ OYUNCU KADROSU

Başrolünü Burcu Biricik'in üstlendiği Camdaki Kız dizisinde Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi başarılı oyuncular rol alıyor. 


Camdaki Kız 12. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 23 Eylül 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Seda Altaylı Turgutlu tarafından kaleme alınan, Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Camdaki Kız dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Camdaki Kız Oyuncuları

Selma Ergeç
Selma Ergeç
Tuğrul Tülek
Tuğrul Tülek
Devrim Yakut
Devrim Yakut
Tamer Levent
Tamer Levent
Burcu Biricik
Burcu Biricik
Hande Ataizi
Hande Ataizi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 19. Bölüm Ada Masalı19. Bölüm
 
86 kez izlendi.
Misafir 1. Bölüm Misafir1. Bölüm
 
176 kez izlendi.
Benim Hayatım 1. Bölüm Benim Hayatım1. Bölüm
 
1.306 kez izlendi.
Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.698 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
2.776 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.701 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.310 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.744 kez izlendi.