Cam Tavanlar 7. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Fehmi Öztürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Temmuz Çarşamba
Oyuncular
Bensu Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Cevdet Arıcılar

Bu fragman 2.700 kez izlendi.

Cam Tavanlar Konusu

Cam Tavanlar; Ojo Pictures'in Show TV için hazırladığı yaz dizisidir.

Tanıtımlarında alışılagelmiş yaz dizilerinden olmayacağı özellikle vurgulanan ve böylece beklentileri yükselten dizinin başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka üstleniyor. Rekabet, intikam, aşk ve azim gibi birçok temanın işleneceği dizinin senaryosu ise Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor.

Hayatın neredeyse her alanında yer alan kadın ve erkek arasındaki eşitsizlik eğlenceli bir temayla izleyiciye aktarılacak.İş hayatında kendi emekleriyle bir başına yükselmeye çalışan genç bir kadının, sırf erkek olduğu için birçok imkanın hiçbir çaba sarf etmeden ayağına kadar gelen rakibiyle arasındaki azim dolu yarışın nasıl tutku dolu bir aşka dönüştüğüne hep beraber tanık olacağız.

Cam Tavanlar oyuncu kadrosunda, oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi birçok başarılı isim yer alıyor.


Cam Tavanlar 7. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Cam Tavanlar 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Temmuz 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Cam Tavanlar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınan, Bensu Soral,Kubilay Aka ,Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı,Cevdet Arıcılar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Cam Tavanlar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Cam Tavanlar Oyuncuları

Hatice Aslan
Hatice Aslan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
190 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
108 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
948 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.012 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.793 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.104 kez izlendi.
İçimizden Biri 2. Bölüm İçimizden Biri2. Bölüm
 
1.890 kez izlendi.
Kardeşlerim 20. Bölüm Kardeşlerim20. Bölüm
 
2.184 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm Aşk Mantık İntikam13. Bölüm
 
3.607 kez izlendi.
Son Yaz 22. Bölüm Son Yaz22. Bölüm
 
2.032 kez izlendi.