Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Fehmi Öztürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Haziran Çarşamba
Oyuncular
Bensu Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Cevdet Arıcılar

Bu fragman 4.415 kez izlendi.

Cam Tavanlar Konusu

Cam Tavanlar; Ojo Pictures'in Show TV için hazırladığı yaz dizisidir.

Tanıtımlarında alışılagelmiş yaz dizilerinden olmayacağı özellikle vurgulanan ve böylece beklentileri yükselten dizinin başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka üstleniyor. Rekabet, intikam, aşk ve azim gibi birçok temanın işleneceği dizinin senaryosu ise Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor.

Hayatın neredeyse her alanında yer alan kadın ve erkek arasındaki eşitsizlik eğlenceli bir temayla izleyiciye aktarılacak.İş hayatında kendi emekleriyle bir başına yükselmeye çalışan genç bir kadının, sırf erkek olduğu için birçok imkanın hiçbir çaba sarf etmeden ayağına kadar gelen rakibiyle arasındaki azim dolu yarışın nasıl tutku dolu bir aşka dönüştüğüne hep beraber tanık olacağız.

Cam Tavanlar oyuncu kadrosunda, oyuncu kadrosunda Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi birçok başarılı isim yer alıyor.


Cam Tavanlar 1. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Cam Tavanlar 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Haziran 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Cam Tavanlar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınan, Bensu Soral,Kubilay Aka ,Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı,Cevdet Arıcılar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Cam Tavanlar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Cam Tavanlar Oyuncuları

Hatice Aslan
Hatice Aslan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
22 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
74 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
143 kez izlendi.
Barbaroslar 12. Bölüm Barbaroslar12. Bölüm
 
688 kez izlendi.
Ada Masalı 25. Bölüm Ada Masalı25. Bölüm
 
650 kez izlendi.
Kuruluş Osman 74. Bölüm Kuruluş Osman74. Bölüm
 
1.253 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm Aşk Mantık İntikam24. Bölüm
 
1.274 kez izlendi.
Teşkilat 25. Bölüm Teşkilat25. Bölüm
 
1.066 kez izlendi.