Çalıkuşu 18. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Çalıkuşu 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağan Irmak
Yapım
2013 / Türkiye
Vizyon Tarihi
04 Şubat Salı
Oyuncular
Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Elif İskender, Ebru Helvacıoğlu, Deniz Celiloğlu, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Alptekin Serdengeçti, Güneş Hayat, Hülya Gülşen, Elif Sümbül, Su Kutlu, Ege Kökenli, Aslı İçözü, Makbul

Bu fragman 9.973 kez izlendi.

Çalıkuşu Konusu

Kanal Dekranlarının başarılı dizisi Çalıkuşu, Feride ile Kamran'nın hikayesini anlatmaktadır. Başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in paylaştığı projenin yapımını TIMS Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı üstlenmiştir. Reşat Nuri Güntekin'in Çalıkuşu romanından uyarlanarak ekranlara getirilen Çalıkuşu dizisinin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak ve Doğan Ümit oturmaktadır. 2013 yılının Eylül ayında ekranlara merhaba diyen Çalıkuşu, kısa sürede başarı sağlamıştır. Toplamda 30 bölümden oluşan Çalıkuşu dizisi, 2014 yılının Mayıs ayında sona ermiştir.

Küçük yaşta annesiz kalan Feride'nin yaşam hikayesi ile başlayan dizide oldukça duygu dolu sahneler yer almaktadır. Annesiz büyüyen Feride, babasını da kaybetmek zorunda kalmıştır. Daha 12 yaşındayken hem annesiz hem babasız kalan Feride, hafta içi yatılı okulda, hafta sonu ise teyzesinin konağında kalmaktadır. Yıllar geçer Feride genç kız olur. Birgün aşık olacağını aklının ucundan bile geçirmeyen Feride'nin kalbi sızlamıştır bile. Kamran'a karşı ilgi duyan Feride, malesef oyuna gelecektir. Kamran pişman olacaktır ancak Feride'nin gönlünü almak kolay olmayacaktır. Bir gün Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin isteyen Selim ortayı karıştıracaktır. İlk defa Feride'yi kıskanan Kamran için aşk başlar.

Başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bulunduğu Çalıkuşu dizisinde Mehmet Özgür, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Deniz Celiloğlu, Ebru Helvacıoğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Alptekin Serdengeçti, Güneş Hayat, Hülya Gülşen Irmak, Elif Sümbül Sert, Su Kutlu, Aslı İçözü, Ferhan Şensoy, Hilmi Cem İntepe gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Çalıkuşu Dizisi Karakterleri

Kamran (Burak Özçivit); 25 yaşındaki Kamran, egosu yüksek bir karakterdir. Şiir yazan Kamran, daha öncesinde Neriman ile evlenmiş ancak daha sonra Feride'ye aşık olacaktır.

Feride (Fahriye Evcen); 20 yaşlarındaki Feride, Kamran'a aşık olur. Öfkeli bir kişiliğe sahip olan Feride, Kamran tarafından farkedilemeyeceğini düşünmekte.

Seyfettin (Mehmet Özgür); 60 yaşlarındaki Seyfettin, Kamran'ın babasıdır. Bolca düşmanı olan Seyfettin, ilerleyen günlerde Teyatora Katina'ya aşık olur.

Selim (Deniz Celiloğlu); Kamran'ın arkadaşı Selim, Feride'ye aşık olur. Kamran gibi tıp ile ilgilenen Selim, oldukça neşeli bir karakterdir.

Necmiye (Ebru Helvacıoğlu); 20'li yaşlarda, Kamran'ın kız kardeşi. 


Çalıkuşu 18. Bölüm Özeti


Çalıkuşu, yeni bölümü ile 04 Şubat Salı 2014 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Çalıkuşu Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Çalıkuşu Oyuncuları

Burak Özçivit
Burak Özçivit
Mehmet Özgür
Mehmet Özgür
Fahriye Evcen
Fahriye Evcen
Deniz Celiloğlu
Deniz Celiloğlu
Pınar Çağlar Gençtürk
Pınar Çağlar Gençtürk
Aslı İçözü
Aslı İçözü
Ege Kökenli
Ege Kökenli
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.139 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
97 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
735 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
745 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.610 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.723 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
986 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.309 kez izlendi.