Çakıl Taşları Fragmanı

TIMS Productions tarafından yapılan Çakıl Taşları dizisi 2010 yılına ait gençlik dizisidir. Yönetmenliğini  M. Çağatay Tosun'un yaptığı dizinin senaryosunu ise Nükhet Aylin kaleme almıştr. Başrollerinde  Türkü Turan, Melike Emiroğlu, Ümit İbrahim Kantarcılar, Özgün Karaman, Kaan Yılmaz, Ayşenil Şamlıoğlu, Hakan Gerçek gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. 

ÇAKIL TAŞLARI KONUSU

Ekrem, Cenger, Sevil, Ayçin ve Cihan 5 başarılı ancak hayatta hedefleri olmayan olsa bile onlarla ilgili olmak yerine , moda ve haytalıkla daha ilgili olmayı tercih eden 5 gençtir. Üniversite sınavında 5 i de başarılı olamamıştır. Fakat bir gün önlerine öyle bir imkan çıkar ki 5 i de ayrı ayrı hayatları ortak bir  noktada kesişir. Burslu olarak okuyabilecekleri özel bir üniversite. Fakat o bursu alabilmek öyle kolay değildir. %11 lik bir dilimin içine dahil olabilmeleri ve bir sınavı daha geçebilmeleri gerekir. 

İlk görüşte birbirinden nefret eden b 5 genç bırakın aynı okulu, bu hedefi tutturup hayatta bir yerlere gelebilmek için aynı evi bile paylaşmak zorundadırlar. 

ÇAKIL TAŞLARI OYUNCU KADROSU

Ekrem ( Ümit Kantarcılar )

Ekrem çok zeki hayatta her zorluğu zekasını kullanarak tek bir hamle ile düzeltebilen bir gençtir. Fakat bu hayatta onu üniversiteli arkadaşlarından geride tutan tek bir zayıf noktası vardır. Hayta olmak. 

Cenker ( Özgür Karaman)

Cenker çok çalışkan zeki ve disiplinli bir öğrencidir. Üniversite sınavında onun bu 5 arkadaşın içine düşmesine sebeb olan şey fazla panik olmasıdır. 

Sevil ( Türkü Turan)

Sevil, biraz modaya düşkün, çok azimli çokta güzel bir kızdır. Onun bu 5 linin arasına gelmesindeki sebeb fazla bilgisiz ve birazda ilgisiz olmasındandır. 

Ayçin ( Melike Emiroğlu)

Ayçin Çok güzeldir. Modaya ilgiye fazzlaca düşkündür. tek eksik noktası tembel olmasıdır. Aslında çalışsa o da başarılı olabilir. 

Cihan ( Kaan Yılmaz)

Kaan çok zekidir. Liseyi neredeyse derece ile bitirir. Sadece 5 arkadaşın arasına dahil olmasında tek bir sebeb vardır. Ömrünün geri kalanı için hiç bir amacı yoktur.

Çakıl Taşları Oyuncuları

Çakıl Taşları . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
M. Çağatay Tosun
Yapım
2010 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Çakıl Taşları Son Bölüm Fragmanı

1