Büyük Sürgün Kafkasya 4. Bölüm Fragmanı

Büyük Sürgün Kafkasya 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mehmet Ada Öztekin
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Ocak Salı
Oyuncular
Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Şermin Hürmeriç, Peker Açıkalın

Bu fragman 3.266 kez izlendi.

Büyük Sürgün Kafkasya Konusu

Büyük Sürgün Kafkasya, ilk bölümü ile 2015 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Alican Yaraş, Özge Efendioğlu, Yasemin Özek, tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Trt 1 ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Savaş Dinçel bulunan Büyük Sürgün Kafkasya dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Şermin Hürmeriç ,Peker Açıkalın gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Büyük Sürgün Kafkasya 4. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Büyük Sürgün Kafkasya 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Ocak 2016, Salı akşamı yayınlanacak. Büyük Sürgün Kafkasya yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Alican Yaraş, Özge Efendioğlu, Yasemin Özek, tarafından kaleme alınan, Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Şermin Hürmeriç ,Peker Açıkalın gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Büyük Sürgün Kafkasya dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Büyük Sürgün Kafkasya Oyuncuları

Savaş Dinçel
Savaş Dinçel
Şermin Hürmeriç
Şermin Hürmeriç
Peker Açıkalın
Peker Açıkalın
Hasan Kaçan
Hasan Kaçan
Kadir Çöpdemir
Kadir Çöpdemir