Bugünün Saraylısı Fragmanı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bugünün Saraylısı, elinde avucunda ne varsa kaybetmeye hazırlanan namideğer 'Saraylı bey' Ata'nın hikayesini anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın oturduğu Bugünün Saraylısı dizisinin Avşar Film üstlenmekte. Çekimlerinin İstanbul'un çeşitlisemtlerinde yapıldığı dizi, ilk olarak 2013 yılında ekranlara gelmiştir. Toplamda 36 bölümden oluşan dizi, reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayınca final yapma kararı alarak ekranlardan ayrılmıştır.

Katiboğlu ailesi, maddi anlamda zor günler geçirirken ellerindeki tüm mal varlıklarını kaybetmek zorunda kalırlar. Ata Katiboğlu'nun karısı Üftade ve kızı Feride ise karakara ne yapacaklarını düşünmektedirler. Aile reisi 'Saraylı Bey' yıllardır oturdukları yalıyı satışa çıkarmak zorunda kalacaktır. Ancak satışa çıkarılan yalıya öyle bir alıcı çıkacaktır ki, Katiboğlu ailesi şaşkına dönecektir. Yalıya talip olan Ayşen, Katiboğlu ailesinin hayatını alt üst edecektir. Kısa sürede yalıya yerleşen Ayşen, İstanbul'a alışmaya çalışırken bir de bu yetmezmiş gibi, yalıda Ütfade ve Feride'nin alaycı tavırlarıyla başa çıkmaya çalışır. 

Başrollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Cansu Tosun ve Ali Ersan Duru'nun yer aldığı Bugünün Saraylısı dizisinde, Gülenay Kalkan, Dilşad Çelebi, Gözde Çığacı, Derya Durmaz,Begüm Akkaya,Mehmet Mehmedof, Alihan Aracı, Umay Anadolu Özçelik, Tevfik Erman Kutlu, Hikmet Karagöz, Hamit Demir ve Elif Yılmaz gibi başarılıisimler bulunmakta.

Bugünün Saraylısı Dizisi Karakterleri

Ata Katiboğlu (Selçuk Yöntem); Katiboğlu ailesinin reisi Ata bey, 'Saraylı bey' olarak tanınır. Ellerindeki tüm varlıklarını kaybedince yalıyı da satışa çıkarmak zorunda kalır.

Uftade Katiboğlu (Nazan Kesal); Ata Katiboğlu'nun eşi Uftade, yalının ellerinden gitmemesi ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Ayşen Yılmaz (Cansu Tosun); Ayşen, temiz kalpli bir genç kızdır. Babasıyla birlikte İstanbul'da ki yalıya yerleşen Ayşen'in, Kayseri'de ki yaşantısından eser kalmayacaktır.

Savaş Ataman (Serhat Teoman); Güçlü bir kişiliğe sahip olan Savaş Ataman için, her zaman maddi konular daha önemli olmuştur. Her zaman en iyisi olmak için çalışmaktadır.

Fatih Soysal (Ali Ersan Duru); Her zaman kararlı bir kişiliğe sahip olan Fatih, İstanbul'a döndüğü andan itibaren aşka yenik düşecektir.

Rezzan Ataman (Gülenay Kalkan); Rezzan, Ataman ailesinin büyüğüdür.

Bugünün Saraylısı Oyuncuları

Bugünün Saraylısı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Kudret Sabancı
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Bugünün Saraylısı Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »