Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Lostuvalı
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
15 Şubat Çarşamba
Oyuncular
Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Nilperi Şahinkaya, Burak Tamdoğan, Defne Kayalar

Bu fragman 9.914 kez izlendi.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu

Ay Yapım'ın yapımcısı olduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ATV'de yayınlandı. Çağrı Vila Lostuvalı'nın yönettiği dizinin senaryosu Melek Gençoğlu ve Deniz Madanoğlu'nun kaleminden çıktı. İlk bölümüyle 4 Ocak 2017 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 20 bölüm devam etti ve 17 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan bölümüyle final yaptı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Burak Tamdoğan, Belgin Mirkelamoğlu, Defne Kayalar, Ali Yörenç, Nilperi Şahinkaya, Hakan Çimenser, Berrak Kuş gibi isimler yer aldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi konusu

Ali'nin ömrü denizlerde ve limanlarda geçmiştir. İstanbul'da doğan Ali, çocukluğunda büyük bir trajedi yaşamıştır. Ali'nin annesini bir cinayete kurban vermiştir. İşin acı yanı Ali, çocuk haliyle bu olaya tanık olur ve bir daha da unutamaz. Ölen annesi bir gün olsun aklından çıkmamaktadır. Bu acı dolu hadisenin ardından Ali'yi kimsesiz bir şekilde ortada kalan Ali'yi bulan kişi Rauf olur. Rauf onu evladı yerine koyar. Ali'de Rauf'u benimser ve ona anne lakabıyla seslenmeyi tercih eder. 24 yıl boyunca Rauf ile birlikte çalıştığı gemilerde o limandan bu limana gidip durmuştur. Yaşadıkları İstanbul'a küsmesine neden olmuştur. Gün gelir ve Ali, Rauf'un ısrarlarıyla İstanbul'a giden bir gemiye biner. Rauf'un planı Ali ve babasını bir araya getirmektir. Ali'nin babası olan Şahin Vargı efsane bir boksördür. Eşinin ölümüne engel olamayan Şahin tıpkı Ali gibi bu olayın acısını hala hisseder.

Ali, İstanbul'a gelince limana adım atmak istemese de işler planlandığı gibi gelişmez. Limana ayak basan Ali, limanda çantasından eşyasını düşüren genç bir kadın görür. O eşyayı sahibine ulaştırmak isteyen Ali, koşuşturmacaya başlar ve o genç kadını bulur. Genç kadının adı Derin'dir. Derin şaşalı bir hayat yaşamaktadır ve evliliğe çok yakın bir ilişkisi vardır. Böyle birinin çok mutlu olması beklenir ama işler hiç de öyle değildir. Ne ilişkisi ne de hayatı yolunda gitmemektedir. Bu yüzden dilediği gibi yaşamak, hayatının iplerini kendi elinde tutmak istemektedir.

Ali'yi İstanbul'a bağlayan kişi Derin olur. Kader bir araya gelmesi imkansız gibi görünen bu ikiliyi bir şekilde bir araya getirmiştir. Gerisi de kendiliğinden gelişir. Ali ve Derin birbirlerine çekilmekten kurtulamayacaktır.


Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Özeti


Bu Şehir Arkandan Gelecek, yeni bölümü ile 15 Şubat Çarşamba 2017 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Gürkan Uygun
Gürkan Uygun
Kerem Bursin
Kerem Bursin
Leyla Lydia Tuğutlu
Leyla Lydia Tuğutlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Afili Aşk 7. Bölüm Afili Aşk7. Bölüm puan 4.1
16.812 kez izlendi.
Tek Yürek 22. Bölüm Tek Yürek22. Bölüm puan 4.83
6.487 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 7. Bölüm Benim Tatlı Yalanım7. Bölüm puan 3.67
11.568 kez izlendi.
Erkenci Kuş 49. Bölüm Erkenci Kuş49. Bölüm puan 4.5
15.735 kez izlendi.
Kimse Bilmez 7. Bölüm Kimse Bilmez7. Bölüm puan 5
16.626 kez izlendi.
Canevim 8. Bölüm Canevim8. Bölüm puan 5
15.978 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm Benim Tatlı Yalanım6. Bölüm puan 5
11.011 kez izlendi.
Tek Yürek 21. Bölüm Tek Yürek21. Bölüm puan 4.83
6.230 kez izlendi.
Afili Aşk 6. Bölüm Afili Aşk6. Bölüm puan 4
16.269 kez izlendi.
Erkenci Kuş 48. Bölüm Erkenci Kuş48. Bölüm puan 4.4
14.644 kez izlendi.