Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Lostuvalı
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
15 Şubat Çarşamba
Oyuncular
Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Nilperi Şahinkaya, Burak Tamdoğan, Defne Kayalar

Bu fragman 9.874 kez izlendi.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu

Ay Yapım'ın yapımcısı olduğu Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ATV'de yayınlandı. Çağrı Vila Lostuvalı'nın yönettiği dizinin senaryosu Melek Gençoğlu ve Deniz Madanoğlu'nun kaleminden çıktı. İlk bölümüyle 4 Ocak 2017 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 20 bölüm devam etti ve 17 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan bölümüyle final yaptı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Burak Tamdoğan, Belgin Mirkelamoğlu, Defne Kayalar, Ali Yörenç, Nilperi Şahinkaya, Hakan Çimenser, Berrak Kuş gibi isimler yer aldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi konusu

Ali'nin ömrü denizlerde ve limanlarda geçmiştir. İstanbul'da doğan Ali, çocukluğunda büyük bir trajedi yaşamıştır. Ali'nin annesini bir cinayete kurban vermiştir. İşin acı yanı Ali, çocuk haliyle bu olaya tanık olur ve bir daha da unutamaz. Ölen annesi bir gün olsun aklından çıkmamaktadır. Bu acı dolu hadisenin ardından Ali'yi kimsesiz bir şekilde ortada kalan Ali'yi bulan kişi Rauf olur. Rauf onu evladı yerine koyar. Ali'de Rauf'u benimser ve ona anne lakabıyla seslenmeyi tercih eder. 24 yıl boyunca Rauf ile birlikte çalıştığı gemilerde o limandan bu limana gidip durmuştur. Yaşadıkları İstanbul'a küsmesine neden olmuştur. Gün gelir ve Ali, Rauf'un ısrarlarıyla İstanbul'a giden bir gemiye biner. Rauf'un planı Ali ve babasını bir araya getirmektir. Ali'nin babası olan Şahin Vargı efsane bir boksördür. Eşinin ölümüne engel olamayan Şahin tıpkı Ali gibi bu olayın acısını hala hisseder.

Ali, İstanbul'a gelince limana adım atmak istemese de işler planlandığı gibi gelişmez. Limana ayak basan Ali, limanda çantasından eşyasını düşüren genç bir kadın görür. O eşyayı sahibine ulaştırmak isteyen Ali, koşuşturmacaya başlar ve o genç kadını bulur. Genç kadının adı Derin'dir. Derin şaşalı bir hayat yaşamaktadır ve evliliğe çok yakın bir ilişkisi vardır. Böyle birinin çok mutlu olması beklenir ama işler hiç de öyle değildir. Ne ilişkisi ne de hayatı yolunda gitmemektedir. Bu yüzden dilediği gibi yaşamak, hayatının iplerini kendi elinde tutmak istemektedir.

Ali'yi İstanbul'a bağlayan kişi Derin olur. Kader bir araya gelmesi imkansız gibi görünen bu ikiliyi bir şekilde bir araya getirmiştir. Gerisi de kendiliğinden gelişir. Ali ve Derin birbirlerine çekilmekten kurtulamayacaktır.


Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Özeti


Bu Şehir Arkandan Gelecek, yeni bölümü ile 15 Şubat Çarşamba 2017 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

Burak Tamdoğan
Burak Tamdoğan
Gürkan Uygun
Gürkan Uygun
Kerem Bursin
Kerem Bursin
Leyla Lydia Tuğutlu
Leyla Lydia Tuğutlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kardeş Çocukları 17. Bölüm Kardeş Çocukları17. Bölüm puan 5
2.148 kez izlendi.
Halka 19. Bölüm Halka19. Bölüm puan 3
100 kez izlendi.
Arka Sokaklar 519. Bölüm Arka Sokaklar519. Bölüm puan 3
739 kez izlendi.
Vuslat 20. Bölüm Vuslat20. Bölüm puan 5
748 kez izlendi.
Çarpışma 23. Bölüm Çarpışma23. Bölüm puan 5
3.614 kez izlendi.
Erkenci Kuş 43. Bölüm Erkenci Kuş43. Bölüm puan 4
2.726 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Benim Tatlı Yalanım1. Bölüm puan 3
991 kez izlendi.
Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Zengin ve Yoksul8. Bölüm puan 5
3.312 kez izlendi.