Böyle Bitmesin 61. Bölüm Fragmanı

Böyle Bitmesin 61. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kabakuşak
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Nisan Cuma
Oyuncular
Yeliz Kuvancı, Nergis Öztürk, Cemal Toktaş, Kaan Çakır, Tomris İncer

Bu fragman 5.544 kez izlendi.

Böyle Bitmesin Konusu

Trt1 ekranlarında yayınlanan Böyle Bitmesin dizisi  Ar Yapım tarafından,  Emre Kabakuşak yönetmenliğinde yapılmıştır.  Dizi 3 sezon 69 bölüm devam etmiştir.  

Dizinin başrollerinde Nergis Öztürk, Yeliz Kuvancı, Cemal Toktaş rol almaktadır. 

BÖYLE BİTMESİN KONUSU

Nazlı ve Yusuf mutlulukla devam ettirdikleri evliliklerini zaman geçtikçe anlaşmakzlıklarının olduğunu öne sürerekbitirmek isterler. Kendisi bir hukuk danışmanı olan Yusuf artık işlerini yapamz boyuta gelir. Ayrılırlar. hayatlarına devam ederlerken bir gün kadın sığınma evlerinden birinde çıkan bir olayda danışman Nazlı, Avukat Yusuf ve Komiser Nisa bir araya gelir. Dizideki olaylar böylece başlamış olur. 

Bu olaylar ekrana bir bir yansıtılıırken, aslında Türkiye'de var olan genel evlilik sorunlarına da değinmektedir. 

BÖYLE BİTMESİN OYUNCU KADROSU

Nazlı Hakbilir (Yeliz Kuvancı)

Nazlı, Kocasını çok seven bir eştir. Düğün gecelerinde biten evlilikleri onları birbirinden kopartmıştır. Bir Gün hiç beklemediği bir anda eski eşi ile bir araya gelir. Nefret ve hala bitmeyen sevgi olayların gidişatını değiştirir.  

Yusuf Hakbilir ( Cemal Toktaş )

Yusuf işinde başarılı bir avukattır. Düğün gününde olan olaylar evliliğinin bitmesine sebeb olur. Bir Gün eski eşi ile tesadüfen karşılaştığında olaylar yeniden başlar. 

 

 


Böyle Bitmesin 61. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Böyle Bitmesin 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Nisan 2014, Cuma akşamı yayınlanacak. Böyle Bitmesin yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Necati Şahin tarafından kaleme alınan, Yeliz Kuvancı,Nergis Öztürk, Cemal Toktaş, Kaan Çakır, Tomris İncer gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Böyle Bitmesin dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Böyle Bitmesin Oyuncuları

Cemal Toktaş
Cemal Toktaş
Yeliz Kuvancı
Yeliz Kuvancı
Nergis Öztürk
Nergis Öztürk
Tomris İncer
Tomris İncer
Kaan Çakır
Kaan Çakır