Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 2 oy verildi
Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mehmet Ada Öztekin
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Şubat Pazar
Oyuncular
Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan çiçek Deniz, Hilmicem

Bu fragman 7.496 kez izlendi.

Bodrum Masalı Konusu

Bir TMC dizisi olan Bodrum Masalı, Kanal D'de yayınlanmıştır. Yapımcılığı Erol Avcı tarafından yapılan dizinin senaryosunu Başar Başaran yazmıştır. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu dizide Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz ve Toprak Sağlam oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Bodrum Masalı konusu

Ergüven ailesi zengin ve adı bilinen bir ailedir. Ama bu durum eskisi gibi devam etmeyecektir. Ailenin babası olan Enver, iflasın eşiğindedir. Bu durumu karısı Yıldız ve çocukları Ateş ve Su'ya nasıl açıklayamayan Enver ne yapacağını bilmemektedir. Normal yaşamlarına devam eden aile fertleri Enver'in verdiği haberle yıkılırlar. Zengin günleri geride kalan aile beş parasız bir şekilde ortada kalırlar. Sonrasında Bodrum'a yerleşmeye karar verirler. Artık Ergüven ailesinin eski lüks ve şatafat dolu günleri sadece bir rüyadan ibarettir. Hayli uzak oldukları bu hayatın başrolleridirler artık. Bu maddi yıkım onları sosyeteden de kopartmıştır artık. Her ne kadar tekrar zengin ve lüks hayatlarına dönmenin yollarını arasalar da yeni hayatlarına alışmak zorundadırlar. Enver ve Yıldız uyum sağlamakta zorlanmazlar ancak Ateş ve Su için aynı şeyi söylemek pek de mümkün değildir. Onlar zenginliğin içine doğmuş çocuklardır.

Bodrum Masalı karakterleri ve oyuncuları

Faryalı (Timuçin Esen)

Geçmişte trajik bir kaza sonucu neredeyse tüm ailesini kaybetmiştir. Geriye sadece küçük kardeşi kalmıştır. Ona anne ve babasının eksikliğini hissettirmemek için elinden geleni yapmıştır. Sıradan bir çalışan olarak girdiği Bodrum'daki otelin başına geçmeyi başarmıştır. Ergüven ailesinin Bodrum'a gelmesiyle yıllar önce kapattığı defterlerin tekrar açılmasına sebep olmuştur.

Yıldız Ergüven (Şevval Sam)

Kocasını hatalarına rağmen sevebilen bir kadındır. Ayrıca çocuklarına olan bağları Enver'den çok daha kuvvetlidir. Faryalı'yla eskiden inişli çıkışlı bir aşk hikayesinin ardından ilişkisi ayrılıkla sona ermiş ve Enver ile evlenmiştir. Maddi yıkımın yanında tekrar Bodrum'da yaşamak bu yönüyle de onun için pek de kolay sayılmaz.

Enver Ergüven (Murat Aygem)

Yaptığı hatalar onu hiç de ummadığı bir noktaya getirmiştir. Oteller zincirin başındayken bir anda elindeki her şey uçup gitmiştir. 

Ateş Ergüven (Alperen Durmaz)

Ateş okulun popüler ve yakışıklı öğrencisidir. Tüm kızların dikkati kendisinin üzerindedir. Oldukça iyi bir yüzücüdür. Bunlar ailesinin güçlü olduğu zamanlarda kalmıştır artık tabi. Oteller zincirinin batmasıyla tüm bunlara veda etmek zorundadır.

Su Ergüven (Dilan Çiçek Deniz)

İyi niyetli şirin bir kız olan Su'nun en büyük hedefi keman virtüözü olmaktır. Cenk'e aşıktır ancak sevgilisi pek de iyi bir insan değildir. Yine de onu sevmeye devam eder. Bodrum'da karşılaşacağı Kelebek'e karşı bir şeyler hissedecek ancak bunu dışa vurmamayı tercih edecektir.

Gözde (Toprak Sağlam)

Enver'in metresidir. Evren'e olan saplantılı ilgisi nedeniyle onu karısından koparmaya çalışmakta.


Bodrum Masalı 23. Bölüm Özeti


Bodrum Masalı, yeni bölümü ile 12 Şubat Pazar 2017 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Bodrum Masalı Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Bodrum Masalı Oyuncuları

Toprak Sağlam
Toprak Sağlam
Timuçin Esen
Timuçin Esen
Murat Aygen
Murat Aygen
Şevval Sam
Şevval Sam
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Elimi Bırakma 46. Bölüm Elimi Bırakma46. Bölüm puan 3
390 kez izlendi.
Aşk Ağlatır 3. Bölüm Aşk Ağlatır3. Bölüm puan 4
567 kez izlendi.
Bir Aile Hikayesi 14. Bölüm Bir Aile Hikayesi14. Bölüm puan 5
332 kez izlendi.
Kalk Gidelim 78. Bölüm Kalk Gidelim78. Bölüm puan 5
327 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 14. Bölüm Benim Tatlı Yalanım14. Bölüm puan 3
635 kez izlendi.
Her Yerde Sen 14. Bölüm Her Yerde Sen14. Bölüm puan 5
2.641 kez izlendi.
Arka Sokaklar 523. Bölüm Arka Sokaklar523. Bölüm puan 5
485 kez izlendi.
Mucize Doktor  2. Bölüm Mucize Doktor 2. Bölüm puan 5
618 kez izlendi.
Şampiyon 2. Bölüm Şampiyon2. Bölüm puan 5
1.542 kez izlendi.