Zengin Kız Dizisinin Neslihan Köksal’ı Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

Medyapım’ın Fox TV için çekeceği ‘Zengin Kız’ kod adlı yeni dizisinde Neslihan Köksal karakerine hayat verecek Hazal Filiz Küçükköse kimdir?

Kanallar yeni sezon için hazırlıklarına başladı. Yeni yapımların başlayacağı sonbahar dönemi için çalışmalarını hızlandıran yapım şirketleri Ağustos ayı gibi setlere çıkacak. Fox TV’nin yeni sezon dizilerinden biri de belli oldu. Yapımını Medyapım’ın üstlendiği ‘Zengin Kız’ dizisinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in fikrinden yola çıkılarak Deniz Akçay tarafından senaryolaştırılan dizide fakir hayatına isyan eden bebek bakıcısı Zeynep’in sınıf atlama mücadelesi renkli bir dille beyazcama aktarılacak. Faydasız olan ve At yarışı tutkunu babası ve annesiz olan Zeynep sürekli ezildiği fakir bir hayat yerine zengin bir hayata özenir, doğum gününde eline yüklü bir para geçer o para onun en büyük sınavı olacak. Bu yolculukta Zeynep’in elde etmek istediği hedeflerinden biri haline gelen ve büyük aşk yaşayacağı iş insanı Onur Köksal karakterini de Tarık Emir Tekin canlandıracak. İlk 3 bölümünü Deniz Akçay’ın yazacağı aynı zamanda süpervizörlüğünü ve proje tasarımında görev alacak. Alina Boz’un canlandırdığı Zeynep’in eski hayatındaki erkek arkadaşı Yiğit’i canlandıracak olan oyuncu da Baran Bölükbaşı oldu. Zengin Kız dizisinde aynı zamanda rol alan bir diğer isimde Hazal Filiz Küçükköse oldu. dizide neslihan Köksal karakterini canlandıracak. Zengin Kız dizisinin ‘Neslihan Köksal’ı kimdir? Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Nereli, kaç yaşında, boyu kaç? Bugüne kadar oynadığı dizi ve filmler hangileri? İşte tüm merak edilenler…  

Zengin Kız Dizisinin Neslihan Köksal’ı Kimdir?

Medyapım imzalı Fox TV’nin başrollerini  Alina Boz ve Tarık Emir Tekin’in paylaştığı ‘Zengin Kız’ dizisinde Hazal Filiz Küçükköse Neslihan Köksal Karakterine hayat veriyor.

Hazal Filiz Köksal, Neslihan Köksal adında Aile şirketinde çalışan güçlü bir iş kadınına hayat verecek. ‘Zengin Kız’ dizisinde Hazal Filiz Küçükköse bütün dengeleri değiştirecek, başarılı oyuncunun annesini de ülkemizin değerli oyuncularından Nazan Kesal canlandıracak.

 

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? Hazal Filiz Küçükköse Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Nereli: Mersin

Yaşı: 34

Burcu: Kova

Boyu: 1.72

 

9 Şubat 1988 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, liseöğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Üniversiteyi Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde 3. Sınıfa kadar okumuş, sonra bölümü yarıda bırakmıştır. Şuan Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümüne devam etmektedir. Özel oyunculuk dersleri almaya devam eden Hazal Filiz Küçükköse, oyunculuk kariyerine ‘Kara Sevda’ dizisi ile başlamıştır. Dizide ‘Zeynep Soydere’ karakterine hayat verdi.

 

Özel hayatında ise; 2014 yılında kendi gibi oyuncu olan Tuan Tunalı ile evlenmiş, evlilikleri 4 yıl sürmüştü. Ayrıca Hazal Filiz Küçükköse’nin Deniz Küçükköse adında kendisine çok benzeyen birde ikiz kardeşi var.

 

Hazal Filiz Küçükköse Dizi ve Filmleri

2009 – Deniz Yıldızı (Gözde)

2011 – Kalbim Seni Seçti (Ada)

2012 – Ustura Kemal (Kalisto)

2012 – Uçurum

2014 – Beni Affet (Leyla)

2014 – Günahkar (Aslıhan Karasu)

2015 – Kara Sevda (Zeynep Soydere)

2017 – Rüya (Elif Ardalı)

2018 – Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Melike)

2020 – Zemheri (Berrak)

2022 – Zengin Kız (Neslihan Köksal)

 
30-07-2022
Yorumlar