Yürek Çıkmaz’ının Ali Fuat’ı Mehmet Aslantuğ Diziden Ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinin sevilen karakteri Ali Fuat'ı canlandıran oyuncu Mehmet Aslantuğ hikayeden ayrıldı mı?

Bu sezon başlayan ve Gold Film tarafından hazırlanan TRT 1 dizilerinden Yürek Çıkmazı dram aile türünde ele alınıyor. Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları tarafından kaleme alınan dizi Atike Hınçlıre'in aynı adlı romanından uyarlanmış durumda. Dizi sezon başından beri Salı akşamları ekrana geliyor. Ortalama bir reytingle yayın hayatına devam eden dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Başrolünde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta'nın yer aldığı dizinin hikayesine 7. Bölümden itibaren katılan usta oyuncu Mehmet Aslantuğ dizide Ali Fuat karakterine hayat vermeye başladı ve diziye farklı bir heyecan ve tat getirdi. Başarılı oyuncu dizide İrem Helvacıoğlu'nun canlandırdığı Zeynep karakterinin babası olarak yer aldı. Dizinin oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olan oyuncunun hikayesinin bitmesi üzerine diziden ayrıldığı öğrenildi. 

Ali Fuat (Mehmet Aslantuğ) Yürek Çıkmazı'ndan Ayrıldı

Bugüne kadar onlarca yapımda yer alan ve üst düzey oyuncular arasında gösterilen usta oyuncu Mehmet Aslantuğ kolay proje kabul etmeyen isimlerden biri olarak biliniyor. Kendisine teklif edilen projeleri ince eleyip sık dokumasıyla bilinen Mehmet Aslantuğ geçtiğimiz sezonlarda masumiyet dizisinde rol almıştı. Oyuncu bu sezon kendisine teklif edilen projelere sıcak bakmazken son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı'ndan teklif aldı. Gold Film tarafından hazırlanan dizide konuk oyuncu olarak teklif götürülen oyuncu projeyi kabul etti ve dizinin 7. Bölümünden itibaren hikayede Ali Fuat karakteri olarak yer almaya başladı. Ucu açık karakterin hikayesi dizide kritik bir konumda bulunurken dizinin seyircisi Ali Fuat karakterini oldukça sevdi. Ancak hikayenin ilerleyen bölümlerinde konuk oyuncu olarak hikayeye dahil olan Mehmet Aslantuğ'un hikayesinde sona gelindi. Yürek Çıkmazı'nda toplam 10 bölüm yer alan oyuncunun önümüzdeki Salı akşamı yayınlanacak bölümle hikayeye veda edeceği öğrenildi. 

10 Bölüm Rol Aldı

Gold Film tarafından hazırlanan ve Atike Hınçlıer'in aynı adlı romanından uyarlanan Yürek Çıkmazı TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Sezonun güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizilerden olan Yürek Çıkmazı'nın kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olan usta oyuncu Mehmet Aslantuğ toplam 10 bölüm rol aldığı yapımdan senaryo gereği ayrılıyor. Hikayede Zeynep karakterinin babası Ali Fuat olarak rol alan oyuncu dizide rol aldığı süre boyunca seyirci tarafından sevildi. Oyuncunun son olarak önümüzdeki hafta Salı akşamı yayınlanacak bölümle birlikte hikayeye veda edeceği öğrenildi. 

16-03-2023
Yorumlar